Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşlar Electro Alcam

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

scorpion olabilir. tünel yüksekkaldırımdan alabilirsin orası iyi bence fiyat olarak 2. el de var. yeni mi başlıyorsun?[signature][hline]Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır.
Azmodai, 09 Haziran 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
yalakalik yapmak isteyenler ozelime pls

[Bu mesaj -coLdwind- tarafından 15 Haziran 2004 14:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya 1.el cort x-2+ 15 watt lanet amp al
ya da 2.el cort x-6 + 15 watt laney al
www.cort.com
ordan x seriese bak[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

bence 15w amfiye gerek yok zaten pek kaliteli bi ses alamıyorsunuz ufak amfilerle
o yüzden ben kulaklıkla çalmanı tavsiye ederim evde çalışırken falan
amfi overdrive lı olsun bu arada bide extradan pedal masrafı çıkmasın :)

[Bu mesaj EagleEye tarafından 15 Haziran 2004 14:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

Fiyat aralığını bilmyorum ama o civarda b.c rich assasin ler vardı zuhalde. Rahat gitar. Krammer (yada kramer) lar var ayrıca zuhalde bi göz gezdir istersen.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

350$ a ne adam gibi fender alırsın ne adam gibi ibanez
yeni başlicakmışsın gibide gözüküyo ondan sen gel arkadaşları dinle cort al ..[signature][hline][i]Did I punish you for dreaming?
Did I break your heart and leave you crying?
Don't you ever dream of escaping...[i]

Sosyal ağlarda paylaş

cort'un hangi modeli bilmiyorum da yeni başlıyorsan belli bir süre hiç farketmez hangi gitar olduğu (x-2 gayet iyi başlangıç için). ha aradan aylar geçer kendini geliştirirsin o zaman farkları anlamaya başlarsın. kısa sürede gitar değiştirmek istiyorsan 2. el al derim. 2. el alırsan gitarı satıp başka bir gitar alırken zararın az olur (temiz alıp temiz bakarsan aynı fiyata bile satarsın hatta).[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...