Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu ne cezası ya ?

kingpin

Öne çıkan mesajlar

ahzahuzadsdfas ulan benim arabamı benden başka kimse kullanmadı nasıl bir ceza bu ya? itiraz edebiliyor muyum buna? ayrıca cumartesi emniyet açık mıdır? şaka gibi ya sıçayım böyle ülkeye ana bacı küfür edicem forumdan banlanmamak için zor tutuyorum kendimi. hayatımda 1 kez polis çevirip ehliyet ruhsat sormadı ankara'da bu nasıl rezilliktir ya?..
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin said:

ahzahuzadsdfas ulan benim arabamı benden başka kimse kullanmadı nasıl bir ceza bu ya? itiraz edebiliyor muyum buna? ayrıca cumartesi emniyet açık mıdır? şaka gibi ya sıçayım böyle ülkeye ana bacı küfür edicem forumdan banlanmamak için zor tutuyorum kendimi. hayatımda 1 kez polis çevirip ehliyet ruhsat sormadı ankara'da bu nasıl rezilliktir ya?..

dava aç dava
Sosyal ağlarda paylaş

uğraşmaya değer mi bu ülkede ya. sabahtan akşama kadar ders var okulda zaten kıçımı kaşıcak vaktim yok. bir de 281 lira için adamların ağız kokusunu mu çekicem? hani amerika'da falan yaşasak anlarım anında itiraz ederim. bürokrasinin yerlerde süründüğü bir yerde itiraz etsen ne olur etmesen ne olur? cezayı çok merak ediyorum. radar'a falan mı girdik acaba?

ha aracın fenni zamanı geldi zaten vakit yok, itiraz edicen de kaç günde bakılcak onaylanıcak o geri alınıcak falan sonra araba temiz gözükücek bunların gerçekleşmesi aylar sürer gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Ceza plakaya kesilebilir de, eline geçmedi anladığım kadarıyla, tebliğ edilmemiş cezaya nasıl faiz işliyor onu anlamıyorum ben. Bende de var çünkü bir tane hiçbir fikrim olmayan ve hiçbir kalıba girmeyen ceza, 83 TL benimki ama. "Ne uğraşıcam ya üff alın haram olsun" moduna daha uygun bir meblağ en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yeni gittim tüve 10unda eylülün orda para öderken kontrol ediyolar bildigim zaten gerekli şeylerde temiz kagıdı yazıyor ama sanırsam onlar online kontrol ediyo. ama cezan çıkarsa işte geri dönüp ödemen gerekiyo zaten tüv istasyonları saçma sapan yerlerde oluyo bi sürü yol ve zaman kaybediyosun süpriz olursa. bide 2 reflektör lazımmış bende 1 vardı küçük kusur yazdı bilmiyodum bilmeyen varsa haber edeyim. :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...