Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whitewolf romanları

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Ankara'da whitewolf romanlarını bulabileceğem bir yer biliyor musunuz? Demon Wars ve Clan kitaplarıyla ilgileneyorum.[signature][hline]''Ya ben bunu yakalarımda dizi biter diye yakalamıyorum. Hem biz bunun filmini de çekeceğiz.''
Kedi Tom
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen yıldan itibaren whitewolflar trye sokulamıyor. Çeşitli gümrük sebeplerinden dolayı. "Sansür" bölümünden geçemiyorlardı en son aldığım duyumlara göre :)

Bence pazar alanlarına "alınık whitewolf kitapları" gibi bir başlık aç, şansın yaver giderse bulabilirsin. Ya da yurt dışında bi dükkanın tozlu raflarında yine şansın yaver giderse bulabilirsin.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • 2 ay sonra ...
ya dc++ da herhangi bi rpg hub ında tüm vampire romanlarını (yeni üçleme dahil) bulabiliyorsun zaten.dark ages,clan novels filan kolay...ama ben mage romanlarını bi türlü bulamamıştım :(

edit:anakartım yandı :( ders kayıtlarını yapmak için bi netcafeye gelmiştim ordan yazıyorum.download um filan yalan oldu.yeni aldığım hardiske yeni pdf klasörümü geçirmiştim,o da yandı :( changeling in yenisi filanda gitti...benim tavsiyem öyle fazla aramadan önce biraz yorumlara bakın.yanlış hatırlamıyorsam bazıları çok kötüydü.

[ Mesaj 12 Eylül 2007, Çarşamba - 18:39 tarihinde, fenris tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...