Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ejder Kapanı

CapN

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
bugun gittik izledim çok güzeldi.uğur yücel ve kenan döktürmüş harika oynamışlar filmde.ugur yucel aynı zamanda yönetmenliğinide yapmış.filmin eksisi berrak tuzunatac tı.çok kötü oynamış.ama çokta güzel kadınmış bu filmde anladım :P
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gittim. Gitmeseydim keşke diyorum sadece.

Spoiler

Film öncelikle bir uğur yücel filmi. Uğur yücel filmi dedigim zaman film karesinin %80ine kendisini koymuş. Film sürükleyici degil. Filmin son 20 dakika olan kısmında tüm gizem çözülüyor. Tüm film boyunca sadece yeni cinayet vakaları ile tanışıyoruz. Bunun haricinde cinayetlerin çözülmesine dair herhangi bir şey yok. Nejat işler, Berrak Tüzünataç, Ceyda Düvenci filmde oynuyor ya, aslında oynamıyor. Berrak ın hakkını yemeyelim. 1 sevişme sahnesi mevcut. Inanılmaz amerikan vari yapmaya çalışmışlar ama alaturka ögeleri de çıkarmamışlar. Kısaca olmamış. En kötüsü de Uğur Yücel oynadıgı karaktere tam manası ile bürünememiş. Karakterler yeterince iyi analiz edilmemiş ve çalışılmamış. Bu film insana yeni hiçbir şey sunmuyor. Buna oyunculukta dahil.

Sosyal ağlarda paylaş

Beklediğimden çok daha iyiydi. Hakkaten TÜrk sinemasında standartların yükseldiğini gösteriyor. Oyunculuk iyiydi bence, hele ülkedeki normal oyunculuk seviyesi düşünülürse... Sadece senaryo tahmin edilebilir olmuş biraz...

Ama bir nokta var ki çok önemli.Türk filmlerinin durgun sahnelerinin iğrenç kemanı yok. Müzikler çok başarılıydı.

8/10.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:

kesinlikle gitmeyin. son derece kalitesiz, konusuz, kurgusuz bir film.

çok mu kötü ya? ben gitmek istiyordum, uğur yücel epeydir bir iş yapmıyordu, güzel bir şeyler çıkartmıştır diye düşünüyordum. Filmin bütçe de baya kallaviydi efektleri falan becermişlerdir belki diye düşünüyordum ama olmamış mı? :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...