Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Morrowind

Oyuncu

Öne çıkan mesajlar

Sadrith More su gemiyle gittigin, girisinde han olan yer dimi
hanin gecitinden gec, sola don duz git
btki seklindeki bina Telvanni house olmasi lazim
ya da asil Telvanni house baska bi sehirdeydi, seni thieves guild de yolluyolar oraya unutmusum herseyi :)[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!
Sosyal ağlarda paylaş

Telvanni House u ben de fıtık olmuştum bulana kadar. Bak meydandaki pazarı geç, denize doğru git, oradan dağa doğru gidip sağa bak. Oradaki mantar yapı işte. Geride olduğundan gözükmüyor.
Veya limandan sürekli kıyıyı takip ederek ileri doğru git (pazarın yanından geçecek şekilde)
Morrowind, BG 1-2, Fallout 1-2 ve Torment ile birlikte hayatımda oynamaktan en çok tat aldığım oyundur ya. Ne güzeldi valla, yaşamıştım o dünyayı. Bethesda'nın bisürü mallığına rağmen.[signature][hline][b]Penthesilea
I feel peace within as your soul meets a new world
A world where you may step up to a higher learning
Take my hand and walk down the path of forgiveness
Sosyal ağlarda paylaş

gaz olup geri yükledim bikaç gün önce hazır burda morrowindden bahsedilirken konu açıp forum kirliliği yapmayayım:
şimdi efenim benim gıcık mage karakterim bi mağaraya girdi. önüne çıkan dunmerlar saldırınca kesti falan da; son kestiği kadını kestikten sonra ilk oynayışımda strengthi 1'e, 2. oynayışımda 23'e düştü. Kestiim kadının bi tane summon büyüsü dışında yaptığı herhangi bi büyü yok ( mage karakterim ama karıya fırsat vermedim bıçağı çekip daldım direk:D ) rest yaptım kaç kere hiç para etmedi. 23 str le mal mal dolaşıyom yardım![signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Hikayeyi takip etmen lazım. Eğer unutmadıysam sen şimdi bir hastalığa yakalandın ve ölümcül. Kurtuluş yolun yok. Ama sen yine de bir git Caius Cossaides ile bi konuş bakalım, o sana verecek görevini :)
(Görevi bitirdikten sonra düzelip caius a geri dönünce, o balmora yı terkedecek. Sonra Sadrith Mora'ya, görevi aldığın daedric set li adama geri dön ve kesip zırhını al. Burada böyle kolay anlattığıma bakma çok kasıyor kesmesi. Ama sonra oyunun en baba zırhına kavuşuyorsun. Sonra golden saint keserek Daedric Large Shield bul, ardından da şimdi koordinatlarını hatırlamadığım, ama taaa ebesininkine yakın bir yerde bulunan Daedric Helm of God ı al ve karizmana karizma kat. Helm of God bir adet var oyunda ve şans eseri bulması imkansız bir yere sokulmuş, oyun sitelerinde falan yazar)[signature][hline][b]Penthesilea, MSN = [email protected]
I feel peace within as your soul meets a new world
A world where you may step up to a higher learning
Take my hand and walk down the path of forgiveness
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca strenghti düzeltme yollarından biride tapınaklardaki zımbırtılara para verip kutsamalarını alırsanda düzeliyordu sanırım.[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

ehe aynen desem hatta yarın gidip bütün expansionlarıyla , son çıkan ve henüz oynayamadığım expansion , dahil alıcam desem ehe[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

ben box almak istiyorum 20 euro amazon.co.uk'de 2 expansion'larıyla birlikte, 5 euro'da postu falan var, ama kredi kartım yok uhuh. burdakiler de almanca hep, uyuz.

gerçi onu adam gibi çalıştırcak bilgisayar da yok, zevki çıkmaz kısık grafikle. adam gibi ses sistemi ve tam grafik oyunun atmosferini gördüm de, ben başka oyun oynamışım dedim.

[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 13 Haziran 2004 23:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zaten direk 1'e inmişti 2.sinde de, mage's guild'e girdiğimde supply sandığından aldığım potionların hepsini lüplete lüplete 23 yaptım anca:) teşekkürler tüyo için çok küfür ettim adam yavaş gidiyo allahın dağındayım zaten:) git gidebilirsen balmoraya:)
bende gaza geldim gidip oynayım bari şimdi:-)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
Sosyal ağlarda paylaş

morrowind daggerfall'dan sonra (elder scrolls 2) insana en çok özgürlük veren oyundur
grafikleri ve atmosferi o kadar iyidir ki, geceleri gökyüzüne aval aval baktığımı hatırlıorum, beş dakka yıldızları ve ayları izlemiştim
bu arada main title'ı kim bestelediyse kendisine derin saygım war, bu kadar güzel bir müzik olamaz
ah morrowind aaaahhh ahhh
Sosyal ağlarda paylaş

ewet o konuda haklısın
ama bu olayın olması bethesda'nın hıyarlığı
yoksa developerlar oyunu çok daha geliştiricekti, sırf vampirler üzerine oyunun içinde farklı bi bölüm bile düşünüyorlardı, ama bethesda ticari çıkarları yüzünden yaptırtmadı
yine de morrowind gelmiş geçmiş en iyi oyunlardandır kesinlikle
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala aval aval bakıyorum gökyüzüne, suları seyrediyorum dalgın dalgın...:) vivec'in güzelliğini geçtim, ordaki ordinatorlara hastayım ben. O ne güzel tasarlanmış bir zırhtır.. o maske falan :) bide tribunalle geliyo sanırım, high ordinatorlar var adını unutuum bi şehirde onlar asıl hastalığım :) herifin karşısına geçip izlemeye başlıyorum, gırtlak kanseri dunmer sesiyle "Justice never sleeps..." diyolar:) palaları zaten sanat eseri:p[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...