Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YAPI KREDİ

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Citibank:

Güleryüz,çalışan kalitesi,hizmet,hız,ilgi = 10 numara.

Faiz giydirmesi falan problem değil,her banka faiz giydirir.Citibank resmen profesyonelliğin hayat bulmuş hali gibi.

HSBC:

Leş,aptal ve ukala çalışanlar..

Herşeyi unuturlar,bir tarihi bile sürekli yanlış yazarlar,düzeltme istersin unuturlar,eft talimatı verirsin işlemi yapmadan BÜTÜN OPERASYON KISMI OLARAK toplantıya girerler saatlerce bankayı ararsınız işlem yetkisi olan birine ulaşamazsınız sonra da YHAAA SAATİ GEÇTİ YAPAMADIK İŞLEMİ E SİZ DE SABAHTAN GÖNDERSEYDİNİZ EHİ EHİ yapıp insanı çileden çıkartırlar.

Societe Generale ve Deutschebank : Çok kaliteli,profesyonel,müşterilere bilgi aktarmaktan çekinmeyen,sormadan size yararı dokunacağı bilgileri arayıp veren.Sevimli,paraya para katan,candan bankalar.

edit: HSBC ye geçirmeye doyamadım.

Ararsın mevduat oranı alırsın kapatırsın,talimatı hazırlarsın gönderirsin,telefon çalar.

TALİMATA 0.25 YAZMIŞSINIZ 0.20 KONUŞMUŞTUK DÜZELTİP GÖNDERİR MİSİNİZ ?

ama tabiki de 0.25 olarak konuşmuşsunuzdur eminsinizdir gerizekalı arkadaşımız ilkokul çocuğu gibi inat yapmaktadır,olaya müdürler dahil olur,tartışma çıkar ortam gerilir sonuçta 0.25 olarak işlem yapılır,ertesi birkaç gün arkadaşın anasına küfretmişsiniz gibi size trip atar.Harbiden çok merak ediyorum özenle mi seçiyorlar işe alırken belli bir IQ seviyesinin altında diye.

İş Bankası:

ADAMLAR DOYMUŞ.Yüksek rakamlarda mevduat için oran istersiniz yha tamam veririz pf dur şimdi işim var diyip sallayabilirler.Şok olursunuz çünkü miktarlar mesela HSBC gibi leş bir bankanın atlayacağı,bizde mevduat yapın diye tüketeceği rakamlardır.Ama devlet bankası olmasının verdiği bir ağırlığı ve güveni vardır,herşeye rağmen iyidir.

Yoruldum of.

Nacizane tecrübelerim bunlar tşk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...