Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik radyo --- öegkk!

karakedi

Öne çıkan mesajlar

bi takılayım dedim ama olacak gibi degil.

total metal çalan wjlerle nereye dek demeden geçemeyeceğim.

daha öncede radyo kurulmuştu hiç dikkat etmediniz mi en az hit alan metal çalan wjler idi. popüler ötesi efsanevi wjimiz ikiyol (bkz: ikiyol) gibi wj çıkmayacak sanırım.

özellike metallica blind guardian, manowar, iron maiden çalacak arkadaşlar iki defa düşünün:

çaldıgınız veya çalacağınız her şarkı bu forumu takip eden herkes tarafından en az 1 milyon defa dinlendi.

durumunuz vahim arkadaşlar...
Sosyal ağlarda paylaş

kedi ayip ya
yani emege saygisizlik yaptigin
kac defa dinledin radyoyu?
bi horace takozluk yaparken dinledin mi? bi ema nin pop programini dinledin mi? bi numb in yayinini dinledin mi? bugn daha actigimda bir ara pop caliyodu (WJ cemre)
sen yapma bari bize bunu daha radyo acilmadigini bildigin halde[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 13 Haziran 2004 23:32 tarihinde demiş ki:
kedi ayip ya
yani emege saygisizlik yaptigin
kac defa dinledin radyoyu?
bi horace takozluk yaparken dinledin mi? bi ema nin pop programini dinledin mi? bi numb in yayinini dinledin mi? bugn daha actigimda bir ara pop caliyodu (WJ cemre)
sen yapma bari bize bunu daha radyo acilmadigini bildigin halde

volfi hakli , hem kedi radyoyu actiginda belki total metal program yapan bi wj'e denk gelmi$de olabilir :) , tesadüfen yani. her$ey olabilir[signature][hline]BonePART, 28 Temmuz 2003 23:25 tarihinde demiş ki:
kız olsam verirdim
o derece
euehuehue

WJ Cemre

[Bu mesaj cmrownz tarafından 13 Haziran 2004 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sonuçta herkes kendi dinlediğini çaliyor.
Orda tamamen pop programı olur sonra metal programı olur.

Ben WJ liye başlayıp aslında sizi sıkıldığınız Blind Guardian Iron maidenlardan kurtarsam biraz Underground a girsek hep beraber. :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

bne,imö programın yarısı konuşma zaten arada öle aklıam estiği gibi gidiyor be kedi...
yan,i hangi wj bir program playlistinde hem metal hem tekno hem de klasik türk müziği sıkıştıraiblir ki :)

ben tabii ki ben tabii ki
seni bu yerlere göklşere kim sığdıramaaaz
ben tabii ki ben tabii ki[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...