Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

anathema /ema

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

melepa ciciler.
yine arşiv mıncıklıyodum da, bi tane hatıra yazısı buldum, eğlencelik. eh bu aralar yine pek hastasıyım anathema'nın, o bakımdan yeri de gelmiş sayılır.
bunu yazdığımda non serviam'ın organize edeceği bir partiye anathema'nın katılacağı belli olmuştu, ordan çağrışım yapmış da yazmışım.
non serviam, 18. sayı, "günnükçüm" köşesi.
enjoy!

---------------------
Günnükçüm: Anathema
---------------------

p.s. sleepless'i çalmadılar :(
p.s.2. konseri süper bir yerden seyrettim :)

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 04 November 2003 08:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda büyük giz çözüldü ema'nın ismini öğrendim ya artık ölsemde gam yemem!!(eee şey...şaka yani şaka!!)
*!Kafasına gelecek terliklerden sakınır*
Sululuk bi yana , okuması gerçekten zevkli ve hoş olmuş.Tebrükler.Yazar olmayı düşündünmü?(bu arada bir heavy ve nu metalci olaraktan "yeni nesil metalci"diye adlandırdığın grup benim gibiler oluyor galiba...öylemi??dah önce hiç anathema dinlemedim...dinlesemmi acaba?))[hline]24-Hour Free Geyiking.Everywhere,Everytime.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PUMA, 23 Temmuz 2002 11:49 tarihinde demiş ki:
sonunda büyük giz çözüldü ema'nın ismini öğrendim ya artık ölsemde gam yemem!!(eee şey...şaka yani şaka!!)
*!Kafasına gelecek terliklerden sakınır*
Sululuk bi yana , okuması gerçekten zevkli ve hoş olmuş.Tebrükler.Yazar olmayı düşündünmü?(bu arada bir heavy ve nu metalci olaraktan "yeni nesil metalci"diye adlandırdığın grup benim gibiler oluyor galiba...öylemi??dah önce hiç anathema dinlemedim...dinlesemmi acaba?))[hline]24-Hour Free Geyiking.Everywhere,Everytime.

bence hic vakit kaybetmeden dinle.
gerci adamlar metalin arabeski ama olsun
harika süper efsane
konser mütisti
bi daha gelsinlre
gecen gun ruyamda gordum geliceklerini.hatta afisleri ben dagitiyodum ;)[hline]Ferencz Bathory
Sosyal ağlarda paylaş

oy oy
yaf senin yazar olma zamanın gelmedi mi hala?
:P

hani demişsin ya orada büyüyünce yazar olacam die ;)
büyümedin ama di mi doru yaf, 14f ist altı üstü[hline]Myles `Kwama` Peak, level 39 -drunken- martial artiz of rubi-ka 1 clans
Demarcus `Soth` Cradddock, level 64 -drunken- engineer of rubi-ka 1 clans
CLANS: YOUR FUTURE, YOU DECIDE ( o)(o )
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
said:
Numb, 04 November 2003 02:04 tarihinde demiş ki:
şimdi diyceksiniz ki bu eski başlığı neden up ladın.
tam okuycaktım ki açılmıyo.
emaleth bu yazıyı hasır altımı yaptın yoksa :)

Bizim buralarda öyle hasıl altı felan olmaz. Hele öyle Emaleth yazıları hayatta olmaz. Zaten yalvara yakara binbir güçlüklerle alıyoruz o yazıları, sonuçtada unique item muamelesi yapıyoruz. Öyle hasır altı felan ettirmeyiz anlıyacağın. Sadece ufak bir link problemi olmuş düzelttik. Şimdi rahat rahat girip okuyabilirsin.

said:
Volfied, 25 July 2002 09:29 tarihinde demiş ki:
Emaleth abla gunluk tutmana hayran kaldim
Nesse, senin gunlugun roman diye cikar valla yakinda ehe
^_^

Emaleth Jones Diary ;)
Hele bir büyüsün de
Sosyal ağlarda paylaş

ben bunu ilk yayınladığında okumuştum hastası olmuştum bi daha okudum bi daha hastası oldum,

*! Mental note :: GElecek yaz festivale gelecek gruplardan emanın sevdikleri öğrenilecek davetiye yollanacak *[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar hosted by Profocio
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
ehe anathema dinlerken arama yaptım, bu çıktı.
ap ayol ap, hey gidi günler...
said:
....derken grup sahneye duhul oldu. Cart diye giriverdiler, Darren Baba tüm heybetiyle karşımda duruyo... Valla neler hissettim pek hatırlamıyorum, hem aradan zaman geçti, hem ben bunağım, hem de şoka girmiştim!
Şöyle diyim, ortama annem, dayım ve yengemle girip karizma tarihimde yeni bir sayfa açtığımı bile unutmuşum o an... Ama belli bir zaman geçtikten sonra annem yanıma gelip headbang yapınca hemen hatırladım!!!
“Anne yapma!”
“Neden yapmiim, bak herkes yapıyo, hadi sen de yap...”
Böhüüüü... Bittim ben, alın bu birayı elimden, süt verin bana...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...