Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

Erasmusla geldim Eylül'de, önümüzdeki Çarşamba dönüyorum :( Hiç dönmek istemiyorum aslında, hayatım boyunca kalabilirim burada.. Ne yapıp ne edip yaz için staj ayarlamam lazım bir şekilde, böylece bir kaç ay için tekrar gelebilirim :)

Çok fazla resim yok elimde ama döndükten sonra genel bir yazı yazmayı düşünüyorum, oraya eklerim fotoğraflar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabancı Üniversitesi'nden University of Maribor'a gittim. Sabancı çok çok daha iyi hem imkan hem eğitim olarak. Bir de değişim öğrencisi olduğumuzdan halden anlayıp biraz gevşek davranıyorlar (aynı şekilde Sabancı'ya gelen değişim öğrencilerine de gevşek davranılıyor). O yüzden zorlanmak gibi bir sorunum hiç olmadı. Aldığın eğitim nasıldı dersen; Sabancı'da çok daha fazlasını öğrenirdim ama çok daha fazlasını da unuturdum. Burada daha çok proje, laboratuar üzerinde geçti dersler, o yüzden az şey öğrenmiş olsam da bir çoğunu unutmam kolay kolay.

Varsa merak ettiğin şeyler sorabilirsin, cevaplarım hepsini..
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler bunları merak etmiştim.
Sabancıda çok daha fazla şey öğrenip unuturum lafınla bence türk üniversitelerinin halini özetledin. Maalesef sürekli teori yüklüyorlar türkiye'de ve yine maalesef bu teorilerin bir çoğunu unutmaktan başka bir şey gelmiyor elimizden.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...