Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

dory said:

wow oyna bizimle.
forstmanedeyiz

Frostmanede ally tarafında GHAZA guildındayız. İmanlı, inançlı, davamıza yardımcı olabilecek tüm arkadaşları bekleriz. Özellikle iyileştiricilere ihtiyacımız var, imam açıp gelirseniz seviniriz.

NAXX FULL CLEAR
Ulduar10-25 12/13
ToC10-25 4/5
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:

Kırıklarını aldırıp adam gibi şampuan kullanacaksın.
Odamda saç topakları yuvarlanıyordu benim bir hafta süpürmezsem, saç dediğin dökülüyor her türlü.
Vahşi batı kafası yuvarlanmadan bahsediyorum, hani kasabalarda saman çöpleri tepişir top olur yuvarlanır rüzgarla falan.
Ki bürositimin tekerlekleri hala aradaki saçlar yüzünden adam gibi dönemiyor.

ahah aynen benımkinin tekerlei fırlıyo yerlerinden, temizleyip tekrar takıyorum, yalama oldular zamanla
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Griswold said:

Kırıklarını aldırıp adam gibi şampuan kullanacaksın.
Odamda saç topakları yuvarlanıyordu benim bir hafta süpürmezsem, saç dediğin dökülüyor her türlü.
Vahşi batı kafası yuvarlanmadan bahsediyorum, hani kasabalarda saman çöpleri tepişir top olur yuvarlanır rüzgarla falan.
Ki bürositimin tekerlekleri hala aradaki saçlar yüzünden adam gibi dönemiyor.

ahah aynen benımkinin tekerlei fırlıyo yerlerinden, temizleyip tekrar takıyorum, yalama oldular zamanla

benim saçlarım nispeten kısa ama her yemegin içinden avuçla saç çıkartmaktan bıktım !

tarıyorum duştan sonra değişik bi şampuan kullanıyorum ama nafile deli gibi dökülüyo
yastıgım özellikle kahverengiye dönüyo 2 günde
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...