Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

pedomoe said:

işte wildpervert işte fat strat fenderim. hadi yorum yap be yiğenim. benden başka fat strat seven yok ha. iyisini bulup bi telecaster gibin hem bridge hem neck çalıştıran switch taktın mıydı uçuyo bence

harbi kralmış. bende strat square var bi tane, ama çalamıyom. bağlama çalan adamım ben, bağlama dediğin fat olur, dolayısıyla gitarında fati güzeldir yakışır. devam et bu yolda.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Bir de sokaga biraktigin kediyi nasil 1 sene sonra ya da o sene icinde nasil goruyorsun ? Demekki besleniyor hayvanlar senin yada komsularin tarafindan.

1 sene baktım, sonra bıraktım. evet besleniyorlar, ki mahalle olgusu olan hemen hemen her yerde kedi köpek besleyen bir çok yaşlı insan oluyor. burda bile annem bütün yemek artıklarını hayvanlara veriyor. gel gör ki böle bi yerde o hayvanın yaşaması çok çok kolay.

ha dory meselesine girersek, ankarada bir kedinin olup olmak isteyeceği en güzel yer herhalde odtü bahçesidir. ve kedi odtü bahçesinde. yani kısaca diyeceğim, evet genel geçer öğütsel yaklaşım, hayvan sevgisi falan filan çok doğru. kimseye bu yaşından sonra hayvan sevgisi aşılanıcak hali yok. ama durup da hiç bilmediğiniz görmediğiniz insanların üzerine bu kadar sert ve saygısızca yorumlar yapmak ayıp.

hele ki hayvan üstünden prim yapmaya çalışmak iyice ayıp. bıraktıysa bırakmıştır, bi sebebi vardır, oturup burda toplumsal mesaj vermeye gerek yok. benim yazdıklarımı dikkatli okursan, bu kadar velvele yaratana kadar sokaktan bi insanı çevirip sorsan, öğrenci evindeki adama kedi vermez. 15 yaşında olman lazım ki hiç bilmeyesin. 5 senedir öğrenci evinde kalıorum, 2 tane kedim oldu, arkadaşlarımınkileri sayarsan sayısız kedi oldu ortamda.

yani kandırmayalım birbirimizi, herkes neyin ne olduğunu biliyo. onun için yok yere panter emelcilik oynamaya da gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

wildpervert said:

Zegna said:

baska da bisi yazmaya tartismaya gerek yok. baya guvendigim bi insandın, baya baya hayalkırıklıgı, hayatta da o kediyi gidip sokaga aticagini dusunmezdim.

bu kadar dramatize etme olayı zegna. tamam sen vermişsin kediyi, ekstradan bi hesap sorabilite yüklemişsin kendine de, biton kastılar, şartlar da elvermediyse bırakıcaksın sokağa. bunlar kedi, yaşarlar, hiç de bişi olmaz, bu kadar abartılıcak bişi yok. ben 2 tane kedi besledim, ikisinide 1 sene sonra bıraktım, ikiside gayet rahat yaşadı. senin bahsettiğin olay 3-4 senelik ev hayvanları için geçerli. kendi ev huzurunu mu bozucan kedi için.

madem bu kadar atarlısın, bi ton bıdı bıdı yapıon, vermeseydin öğrenci evinde kalan insana kedi. öğrenci evinde hayvan mı bakılır, bakcana inanıyosan bi kendine inanırsın. gayet normal bişi, kedi bu be. tekir hemde. ne çok laf sölemişsin. ben de tecrübe ettim, eve kedi alcak olanlara almayın diyorum, yavru kedi vericeğime.

ben de sölemek istedim sabah sabah görünce bunları. sevgilim olması ayrı mesele de, bu kadar dramatizasyona gerek yok hakkaten.

Zegna said:

yalnız ankara kucuk, umarım birinizle bi yerde karsılasmam, dayanamam yerin dibine sokar kufur ederim yuzunuze cok agır haberiniz olsun. zaman mekan farketmez.

tabi umarım denk gelir de dayanamazsın küfür falan edip bi ton rezillik çıkarırsın, ben de bi güzel döverim orda seni. zaman mekan farketmez.

yuzsuzlugun bu kadarı demek istiyorum valla, demek 2 sinide sokaga attin, aferin sana yaw.

kedi icin ev huzurunumu bozucan? bozucaksın tabiki almicaksin o zaman, oyuncakmı bu? bu kadar gerizekalı olamazsın sanırım?

valla konuyu uzatmıcaktım ama sevgilinin avukatlıgına soyundugun icin cevap vereyim dedim, dory ile kediyi istedigi zaman uzun uzun konustuk, ev arkadaslarının onay verdigini cok iyi bakacagini vs bi ton sey, kendisine sorarsin zaten. bilip bilmeden yorum yapma istersen o yuzden, sana bok yemek dusuyor burda 3. kisi olarak.

gayette hakkım bunları soylemek.

dramatizasyondan ziyade sosyal cezadır bu, herkes bilsin ders olsun.

su beni dovme konusunda da en kısa zamanda bekliyorum, dory biliyor adresimi telefonumu filan alırsın ondan cok delikanli sevgilisini koruyan ve internet tehdit krali wildpervert.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...