Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

forgiver said:

facebooktaki herkesin aramasına açık profil resimlerden dolayı olabilir mi
bi düşün bakalım

Kız facebook kullanıcıların görmesine izin veriyor demek gelip de bütün internet alemine yayma girişimini haklı kılmıyor ne yazık ki. Ayrıca sanmıyorum facebooka koyarken alsınlar kendi forumlarında üzerimden muhabbet etsinler diye düşündüğünü. Fotoğrafı görmek var, üzerinden yorum yapmak var, facebook üzerinden yorum yapmana izin veren bir platform değil, paticiğin de ona alternatif olarak böyle konuların bulunduğu bir platform olmasını istemediğimiz için siliyoruz bu tür fotoğrafları.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

forgiver said:

bi düşün bakalım

Kız facebook kullanıcıların görmesine izin veriyor demek gelip de bütün internet alemine yayma girişimini haklı kılmıyor ne yazık ki. Ayrıca sanmıyorum facebooka koyarken alsınlar kendi forumlarında üzerimden muhabbet etsinler diye düşündüğünü. Fotoğrafı görmek var, üzerinden yorum yapmak var, facebook üzerinden yorum yapmana izin veren bir platform değil, paticiğin de ona alternatif olarak böyle konuların bulunduğu bir platform olmasını istemediğimiz için siliyoruz bu tür fotoğrafları.

facebook kullanıcısı olmadan da görebilirsin
http://www.facebook.com/people/Gonca-Parlak/1143518144
facebooka koyarken ona buna önersin diye düşünüp düşünmediğini de önemsemiyorum
fake bir resim üzerinden 32232 sayfa abazan muhabbeti dönerken, buna neden dönemediğini de pek sallamıyorum
ya da internette ki herhangi bir kız resmini foruma koyup rahatçana yorumlanabildiğini
ehh en fazla paticik album de pati dışı kız resmi istemiyoruz de bari de tutarlı ol

neyse arkadaşlık isteği sundum, benden önce biri davranmadıysa mutluluklar dilerim kendime
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanların güzellik denkleminde yorum yapanın kendi güzelliği, daha önce beraber olduğu insanların güzelliği gibi değişkenler yok.
Millet hadron collider yapıyor siz hala sen çok mu güzelsin sen çok mu zayıfsın muhabbeti yapıyosunuz.
Forgiverın yaptığı da ayrı hayvanlık ama karı süt gibiymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

Xaenin said:

forgiver said:

bi düşün bakalım

facebook kullanıcısı olmadan da görebilirsin
http://www.facebook.com/people/Gonca-Parlak/1143518144
facebooka koyarken ona buna önersin diye düşünüp düşünmediğini de önemsemiyorum
fake bir resim üzerinden 32232 sayfa abazan muhabbeti dönerken, buna neden dönemediğini de pek sallamıyorum
ya da internette ki herhangi bir kız resmini foruma koyup rahatçana yorumlanabildiğini
ehh en fazla paticik album de pati dışı kız resmi istemiyoruz de bari de tutarlı ol

neyse arkadaşlık isteği sundum, benden önce biri davranmadıysa mutluluklar dilerim kendime

Paticik'te dişi insan resmi istemiyoruz demiyorum, abaza portalı değil burası diyorum. Aynı uygulamayı Adriana Lima'nın fotoğrafları için de uyguluyoruz bilmem dikkatini çekti mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce de dedim, burası aramızda kullanmamız gereken bir albüm.

1. Genel olarak çöp bölümü KARI fotoğrafı paylaşıp salya akıtma yeri değil, yani kısaltırsak böyle muhabbetler yaparsanız gördüğümüz yerde sileriz, üstelerseniz banlanırsınız.

2. Albüm bölümüne KENDİ fotoğraflarınızı koyuyorsanız koyun, kendinize güveniniz yoksa veya haklı olarak internete fotoğrafınızı koymak istemiyorsanız zorlamıyor kimse. Fake fotoğraf falan tolere edilebilecek şeyler değil.
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında onun bunun resmini koyup gülüyordu insanlar
ben diyordum bi gün ablanızın bacınızın fotosunu koyarlar, görürsünüz.
o zaman modlar anlamıyordu
sene 2009 oldu yine anlamıyorlar
cunku sene 2009 ve bu tarz resimler koyulabilcek şekilde dünya gelişti. ama modlar gelişmemiş.
kısacası
o kızın fotografının linkini istiyorum ben özelden de olur merak ettim çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...