Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi daha smac basanin...

Makaveli

Öne çıkan mesajlar

Eh.. Smac basarken bir insanin eleri terli olursa ne olur? Dengesiz bi sekilde potadan eli kayar ve duser, ayagi ters doner ve kirilir... Boylecede yazin 2 ayi cehennem olur. Bi daha smac basanin .......[signature][hline]- never too old to learn!
life isn't a coincidence, it's a reflection of us!
Dmx is a member & founder of PA-TSD
Paticik Anti-Thread Saptiranlar Dernegi
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
:(

büyük geçmiş olsun ya

şimdi pek iç açıcı olmayacak ama smaç kazası demişken bir eleman anlatmıstı
bodrumda yaz tatilinde gitmiş bi sahada maç yapıyorlar
elemanın teki smaç basmış sonra yere imiş eller kan içinde
potada çemberin demir çift
parmakların ucu arasına sıkışmış 3 parmagın yarısna kadar eti kopmuş...

bu yuzden aman dikkat yani smaç nekadar güzel birşeydesede sokak basketinde bir okadarda tehlikeli..[signature][hline]Grandmaster Hamburger
irc.quakenet.org // #gecevardiyasi
Paticik unofficialdc++ hub adresi: paticik.no-ip.org:411
Sosyal ağlarda paylaş

ben gözlerimle şahit oldum arkadaş smaç bastı işaret parmağı ikinci eklemden koptu.kopan parmağı alıp hemen hastaneye.
diktirdi ama eklem sağlıklı değil tam kıvrılmıyo şimdi.hala basket oynuyo ama.bide şutları iyileşti hayvan gibi 3 atıyo o elle.
bende smaç deniyom ama boy 1.83.kısa demeyin nerdeyse basacam çembere rahat asılı kalıyom ama bileğe kadar geçmesi lazım elin yoksa basılmıyo bide topu kusursuz tutup içine gömmek lazım.ben ancak çemberli atıyom :) çembere deyip basket atıyom yani hehe[signature][hline]i love this game!
tractor pulling

ZBD.
Sosyal ağlarda paylaş

Smaç basmak tecrübe ister. Geçmiş olsun genede. Genelde en büyük sorun smaç bastıktan sonra dengesiz yere inilmesidir. Ayak tabanını ve bilekleri mahveder.

Smaç basabiliyorsanız bile fazla potaya aslımayın hatta hiç asılmayın. topu bırakın yeter hayır salonda felan oynuyorsanız zaten sorun olmaz ama dışardaki potalarda bilinçsizce smaç basılırsa yukarda yzrılan sakatlanmalar meydana gelir.

Bu yazıdan ne anlıyoruz. Benn olmuşum smaç :P[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Pota kisa degil =) Standart potalar... Bi anda dengesizligime geldi hafif yorgunluk vardi ve eller terliydi, dustum ve ters dondu ayak uzerine basamiyordum, hastahaneye gittik direk rontgen ve gelen cevap 3 tarak kemigimde kirilmis. Gercekten sux. Bu arada gecmis olsun dilegi ileten butun arkadaslara tesekkur ederim... Ayagim suanda cehennem sicaginda kizariyor ve ben bu sicakta alci ile gezecem ya 1.5 ay icim kan agliyor...[signature][hline]- never too old to learn!
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 07 Haziran 2004 16:08 tarihinde demiş ki:
:(

büyük geçmiş olsun ya

şimdi pek iç açıcı olmayacak ama smaç kazası demişken bir eleman anlatmıstı
bodrumda yaz tatilinde gitmiş bi sahada maç yapıyorlar
elemanın teki smaç basmış sonra yere imiş eller kan içinde
potada çemberin demir çift
parmakların ucu arasına sıkışmış 3 parmagın yarısna kadar eti kopmuş...

bu yuzden aman dikkat yani smaç nekadar güzel birşeydesede sokak basketinde bir okadarda tehlikeli..

Bendede benzer bisi oldu ilk smac kazam degil bu =) Devamli ya elim yada bilegim kesiliyor. Ama bundan sonra tovbe, bir daha salon haricinde smac basan ne olsun..[signature][hline]- never too old to learn!
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rahan, 07 Haziran 2004 18:13 tarihinde demiş ki:
bi kere eski okulumdaki basket sahasında adam smaç basarken pota üzerine devrilmiş. kurtaramamışlar. :( o yüzden bence dikkat edin o smaç muhabbetine.

Shaquille O'Neal 2 sene evvel NBA potalarini kirmayi becermisti =) Camlar falan ustune firlamisti, ama yara almadan kurtulmustu yine balli.[signature][hline]- never too old to learn!
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

Hayatım boyunca standart ölçülerdeki bir potaya smaç basamadım ama smaç basmadan smaç yüzünden bir sakatlığa maruz kaldım.
Sağ ayak bileğimde burkulma olayı yer edindi periyodik olarak burkuyorum.
Ayak ters dönüyor döndükten 3-5 gün sonrasında hayvani bir şiş oluyor ve 15 gün içinde iniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 07 Haziran 2004 18:27 tarihinde demiş ki:
szide iice abarttınız ha. Görende smaç basınca AIDS oluyon felan zanneder. Bu kazalar sık sık meydana glemez.

tabii o boyla senin çin güvenli smaç basmak :)[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
weafer, 07 Haziran 2004 21:18 tarihinde demiş ki:
Evet. O maçı ßende !zled!m :)

Dmx ßéncé sén b! daha smaç basmay! dénémé..

Bu séFéR ya ba$!in! yada k!ç!n! k!RaRS!n

onlar saglam sen merak etme... onlari korumasi gereken biri varsa, oda sen olsan gerek? :) ayriyetten App Girltamer olunmaz ozenti seni... hehe Grandmaster Girl Tamer olunur, a girl taming staff ile gezilir... (Bkz: Quaxis)[signature][hline]- never too old to learn!
Quaxis | Dmx
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu salon harici potalarla ilgili kötü bir anım var. lise 1. sınıftayken 19 mayıs bayramından fırsatla arkadaşlar Mersin'de Cumhuriyet Meydanındaki potalarda (o zaman vardı, kazadan sonra kaldırdılar) maç yapmaya gittiler. ben gidemedim (onlardan ayrılarak turizm meslekte devam etiştim çünkü ve kemer'de otelde çalışıyordum) neyse o boktan potalarda smaç yüzünden bir arkadaşımı kaybettim. evet smaç bastıktan sonra dengesini kaybedip yere düşüyor, ve üzerine, daha doğrusu başının üzerine pota devriliyor...

bu yüzden bu tip potalara fazla yüklenmemeye gayret edin, dikkat edin.
Sosyal ağlarda paylaş

gecmi$ olsun halukcum , basket oynamayi bilmeyen smac basmaya cali$irsa nolur ? patiye ba$lik acar. :)[signature][hline]Brad, 18 Temmuz 2003 20:27 tarihinde demiş ki:
Özellikle 20-40 yaşları arasında bol bol masturbasyon yapan erkeklerde Prostat kanseri riski %50 oranında düşüyomuş...Uzmanlar erkeklerin bol bol masturbasyon yapmaları gerektiğini söyluolarmış...İlginç yane lol....

REf:Hürriyet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...