Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

100. yıl hödösü...

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

ewet bi fantazidir gidio..
2003 bjk şanpion oldu
2004 araya fener sokulacak
2005 gs şampiyon
2006 belli olmaz
2007 fb şampion...

bu fantazi nereden çıktı bileniniz var mı??? bana olabilecek gibi geldi asında ....[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
Yok bişey demek istemedm aslnda
Dijitürke demişsinde

Bende cem uzanın gs li olması ve gs nin üstüste şampiyon olmasıyla bi bağ varmıdır acaba diye şeettm seninkinden bağımsız olarak

bağ derken tesadüf.

[Bu mesaj Vodan tarafından 11 Haziran 2004 20:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Cthulu sana 4-5 gun once actigim topici belirtmek isterim ve ayni konuyu acma hödosunde neden bulundugunu sorarım.Ayrica buraninda bir yetklisi varsa gozlerinin gormeme gafletinde mi bulundugunu ve bu topice neden kilit vurulmadigini sorarim..

Biraz dikkatli olun topic acarken ayni sayfada ayni baslik var kör musun?Allah Allah....[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Lagwagon-Lazy
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ergün gürsoy mu dedi kim dedi bilmiyorum...

gs bu sene şampiyon olamazsa 100. yılımız seneye diyecekmiş.
Eylülde kurulmuş çünkü gs.[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 12 Haziran 2004 13:26 tarihinde demiş ki:
yahu ergün gürsoy mu dedi kim dedi bilmiyorum...

gs bu sene şampiyon olamazsa 100. yılımız seneye diyecekmiş.
Eylülde kurulmuş çünkü gs.
yok artık heh. şampiyon olurlarsa kupayı 2005te kaldırmak isterler 2006da mı kutlicaklar 100.yılı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrsandman, 11 Haziran 2004 22:01 tarihinde demiş ki:
Cthulu sana 4-5 gun once actigim topici belirtmek isterim ve ayni konuyu acma hödosunde neden bulundugunu sorarım.Ayrica buraninda bir yetklisi varsa gozlerinin gormeme gafletinde mi bulundugunu ve bu topice neden kilit vurulmadigini sorarim..

Biraz dikkatli olun topic acarken ayni sayfada ayni baslik var kör musun?Allah Allah....

abi bir insan bu kadar mı KÖR olur ya..
hem kendisi kör hem de bana kör diyo ehuhehhe diyorum sadece...[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
when a man lies he murders some part of the world
Üstüne Şehir Örten Şehir

buraya tıklamadıysan metalciyim diye geçinme sakın!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...