Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

adamın postuna yorumum:
abi zaten böle bi beklenti yoktu ki oyunla ilgili

ben bu gw2 ilk çıktıında biliodum combatın pve nin bu şekilde olacağını normal quest yaparken

gidecez mob gelecek, abilitlyere basacaz vuracaz vuracaz ölecek
sonra dier moba geçecez. başından beri yayınlanan videolarda da hep böleydi.

ha ben de katılıorum keşke daha farklı bi yolu olsa bu combatın da ne yazık ki çözemedi kimse.

combatında adamların revolutionize ettikleri şey sadece işte abiltiy dodge u bi de o silah muahbbetleri ve başka insanlarla abiltiy comboları

yoksa gerisi target seçip ability basmaktan ibaret

darkfall gibi mouse ile aim ile saldırma veya npclerin seni kilometrelerce öteden görüp deli gibi etrafta kaçışıp bi yerlere sklanıp seni ambush etme muhabbetleri zaten olmıcağı belliydi .
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

e evet, watermark işte?
http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/rbhjj/burnt_out_after_a_day/
adamın biri bi günde sıkıldım demiş, özeti combat çok monoton, atlayıp zıplamaya mantıklı skill kullanmaya gerek yok diyo herşey cooldownda olsun yeter vs

Aynen basit hali yorumum benimde bu, uzun halini http://forum.paticik.com/read.php?96,6198407,6205311,page=5#msg-6205311 şurdan okuyabilirsiniz

WoW a devam ya, gerçi gene arenaNet birşeyler için uğraşıyor saygı duymak lazım ama son talihsiz cash shop açıklamalarından sonra o saygınlığıda biraz çökerttiler. Ben Gw2 de olmam diye düşünüyorum muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ömrümde WoW'a sadece 4 saat tehammül edebildim.Ben gerçekciliğin peşindeyim.Onun için buglarla dolu Conan'ı 2 yıl oynadım.Warhammer daki pvp yi bulabilir miyim diye sağa sola koşuşturuyorum(tamam,War'da da fantazi üst seviyede lakin pvp si çok güzel).

Uzun lafı kısası wow ile ne bir yakınlığım ne bir hasımlığım var.
Sosyal ağlarda paylaş

alkansas said:

Abi ömrümde WoW'a sadece 4 saat tehammül edebildim.Ben gerçekciliğin peşindeyim.Onun için buglarla dolu Conan'ı 2 yıl oynadım.Warhammer daki pvp yi bulabilir miyim diye sağa sola koşuşturuyorum(tamam,War'da da fantazi üst seviyede lakin pvp si çok güzel).

kusura bakmada gerçekçiliğin peşindeysen oyun oynama. Ayrıca oyun yalnızca grafikte değildir, atmosfer oynanbilirlik ve akıcı bir oyun zevk verir.
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

alkansas said:

kusura bakmada gerçekçiliğin peşindeysen oyun oynama. Ayrıca oyun yalnızca grafikte değildir, atmosfer oynanbilirlik ve akıcı bir oyun zevk verir.

Oyun oynayıp oynamama da karışıyorsanız ohooooo!Ne oldu wow ile alakam yok deyince zoruna mı gitti?Güldürmeyin adamı.Crytek halt yemeye okadar hayvansı grafik motoru kullanıyor değil mi?Oyunda grafiğide bakarım ve benim için önemli unsurlarındandır.Nvidia Ati boşunamı okadar uğraşıyor. Siz oynanabilirlikten bahsederken millet bf3'ü nasıl daha iyi oynarım diye yardırıyor.
Conanda da gayet güzel gerçekciik bulmuştum.Ot gibi sen ona o sana skill atmıyordun.Ama işte lanet funcom bok yedi,batırdı oyunu.

Sonuç olarak bir oyunda gerçekcilik yada hayvansı grafik beklemem seni gram alakadar etmez.Keyfimin kahyası değilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

alkansas said:

kthxbye said:

alkansas said:

Oyun oynayıp oynamama da karışıyorsanız ohooooo!Ne oldu wow ile alakam yok deyince zoruna mı gitti?Güldürmeyin adamı.Crytek halt yemeye okadar hayvansı grafik motoru kullanıyor değil mi?Oyunda grafiğide bakarım ve benim için önemli unsurlarındandır.Nvidia Ati boşunamı okadar uğraşıyor. Siz oynanabilirlikten bahsederken millet bf3'ü nasıl daha iyi oynarım diye yardırıyor.
Conanda da gayet güzel gerçekciik bulmuştum.Ot gibi sen ona o sana skill atmıyordun.Ama işte lanet funcom bok yedi,batırdı oyunu.

Sonuç olarak bir oyunda gerçekcilik yada hayvansı grafik beklemem seni gram alakadar etmez.Keyfimin kahyası değilsin.

u mad bro ? ama saçmasın da sana cevap vermeye gerek yok PANPA
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...