Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

IWAY buildi için balta gerekiyodu galiba öle bişeyler vardı hey gidi ya.

bi de normal stafflerin yanına +20 mi ne mana veren ama regeni 3 düşüren bi staff alıyodun, acil mana ihtiyacında switchliyodun skilli kullanıp hemen normal staffi alıyodun ki regen olsun falan. taktik patlamasıydı resmen oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu her skillin, her talentın, her an değiştirilebilmesini biraz da laçka buluyorum ne yalan söyliyim.

sonuçta biraz da emek vermeye yöneltmeli oyun bence. sıfırdan aldığın char'ı kullana geliştire falan bir takım skiller edinmelisin falan. ilerde hata yapmışsan biraz kahrolmalısın diablo2 gibi. her an geri alabileceğini bilerek karakter geliştirmek yavan geliyor bana.

tam anlatabildim mi bilmiyorum ama ben karakterimin bir "karakter"i olsun istiyorum mmorpg'lerde.

combat dışında tek tuşla her şekle giren oyun hamuru gibi karakter istemiyorum.

rift'te de misal 4-5 buil slotu alabilmek oyunun zevkini biraz baltalıyor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

veya işte wow'da da öyle bir takım şeyler getirmişlerdi yanılmıyorsam. tbc'den sonra oynamadım ben.

ya da DAoC'ta dragon raidine katılmak gerekirdi respec atabilmek için. onda da 3-4 tane respec stone düşerdi 50-60 kişinin girdiği raid'e.

bence bu da "gizli konsollaşma".
Sosyal ağlarda paylaş

@Oski: abi birinciyi oynadinmi bilmiyorum ama, gw cok taktiksel bir oyun.

bu alta dizdigin skill setine build deniyor ve ekibinle bir araya gelerek team build yapiyorsun.

herkes her skill acik olarak oyuna baslamiyor zaten, emekle zamanla her skill i acmak icin ugrasiyorsun.

yani kasma isi, skilleri toplarken ve dogru skillerle gorevini yaparken gerceklesiyor.

bu kademeli yapinin icine birde respec i eziyet halde sunarsan, insanlar isyan eder. combat icinde degistiremiyorsun zaten. anladigim kadariyla, arenalarda falan da degismiyor. basladiktan sonra aksiyon bitinceye kadar degistirme yok.

silah degistirme olayi ve silah setleri gw 1 de de vardi. f tuslarina atanmisti. o ozellik 1 den geliyor yani.

birde mesela o thief video sunda, shadowstep atip geri warp etme ozelligi sanki yeniymis gibi falan anlatilmista, sin lerin temel skillerinden biri o. hatta sanirim ilk levellarda aldiklarindan biri.

oyun oldukca birincisine sadik kalinarak gelistiriliyor yani, bence.

ikinci edit: @perspective, hall of monuments i acabilmek icin eyeof the north a erismen gerekiyor haritada.. bu da Eotn ile mumkun sadece.. yani evet geciremicen.. :(
Sosyal ağlarda paylaş

aha geldi buraların agası da.

olm deli deli konuşmayın, 3 kere arka arkaya critical oluyorsa pvp'de zaten beklemeyelim bu oyunu bu kadar. developer'lar ayarlıyordur herhalde. koskoca WvW'ler dönecek, pvp based bir oyun olacak, millet pve - pvp gear'ı karıştırıp crit'lerine youtube'a uploadlayacaksa başlamıyayım ben yani lol.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

aha geldi buraların agası da.

olm deli deli konuşmayın, 3 kere arka arkaya critical oluyorsa pvp'de zaten beklemeyelim bu oyunu bu kadar. developer'lar ayarlıyordur herhalde. koskoca WvW'ler dönecek, pvp based bir oyun olacak, millet pve - pvp gear'ı karıştırıp crit'lerine youtube'a uploadlayacaksa başlamıyayım ben yani lol.

sen başlama zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...