Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

şu instanced olayına takıldım ya
wiki'den okudum.
said:
Guild Wars 2 provides a massive, online persistent world…. While Guild Wars 2 adds a persistent-world experience, it retains the unique characteristics of the original game, including strong narrative, extensive instanced gameplay, anti-grind design philosophy, and strong support for competitive play.”

“There will be changes to the instancing system used. Persistent areas, similar to those traditionally used in other online multiplayer games, will be introduced to Guild Wars which may allow players to meet and interact while exploring. Instances will still be used to further storytelling within the game and for missions and dungeons.

anladığım kadarıyla diğer mmo'lar gibi olacak bu sefer.
biri beni aydınlatırsa sevinirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

her yer persistent da mission'lar instanced olacaksa özel mekanlar görebiliriz. ayrıca dynamic event'ler falan var sürekli değişken oyun içinde. story misson ve dungeon'ların zaten instanced olması normal, loot share olan bir oyunda normal grup missonların instanced olması bana biraz garip geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

benim anladigim ana oyun instanced degil yani ana dunya. ama arada ana hikaye dogrultusunda girecegimiz instancelar olacak tordaki kadar yogun degil yani her osuruk gorev icin bir kapidan gecmeyecegiz, ornegin 5 kislik grupla girilecek dungeonlar veya cok ozel quest alanlari gibi.

yoksa adamlar dunya uzerinde anlik eventleri nasil yapabilirler ki, hani diyorlar ya iste koye yardim edersen kurtarirsin etmessen kurtaramassin, koye it gibi eleman o an saldiriyor ve sen hemen orada olmalisin vs bu ornegin world event gibi, ya da bir dragon raidi var world event bunlarin gerceklestigi bir dunya var ve main olarak oyun burada geciyor.

tabii eminde degiliz ama kendi adima tordan cooook daha az instanced bir dunya bekliyorum ben en azindan zaten tek dunya var oyle 8-10 farkli dunya icinde 8-10 farkli zone icinde 100-200 quest zone u yok. zaten swtordan daha instanced bir mmo yapilamaz. mumkun degil artik o. torda her quest icin nerdeyse bir instancea girdik yahu :D

ha birde girdigimiz dunyalarda instance idi, world 1- world 2 pffffff.. level 50 ye kadar 30 kisiyi gormedik ilk dunyadan ciktiktan sonra su space station haric.
Sosyal ağlarda paylaş

şehir değil şehrin bi bölümü bi district sana ait. story'de verdiğin kararlara göre orada tema ve veya npc'ler değişecek. benim merak ettiğim yukarda quote yapılan mission'ların instanced olması normal grup mission'larınn o biraz garip geldi bana anladığım doğru ise manasız böyle loot steal olmayan bir oyunda neden grup mission'ları instanced falan yapıyosunki.
Sosyal ağlarda paylaş

spark swtordan sonra fenalasti gibi :)

inaniyorum evet hakim bey.. ne diyim, daha konsol icin bir haber bu, konsol icin tek code yok ortada, sen simdi daha ortamda konsol haberi yeni cikmisken mevcut oyunu (betada) borombok edip konsola uysun diye bize sunacaklarina inanacak kadar bu sektorden uzakmisin sayin mod'um :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...