Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

self heal ve last breath falan bukadar varken öyle bidurum olmıyacağı aşikarda zaten artık deli gibi aynı tipteki moblarıda farmlamak istemiyoruz. Ama adamlar storyline cart curt bisürü şey ekleyip yeri geldimi rahat rahat single takılın diyede dizayn ediyolar oyunu o garanti. Şu eventlar zaten çok hoş ya warhammer ve riftteki gibi bence anlamsızca mob farm yapıcağına sürekli onlara katılmak çok çok daha zevkli. Yeterki oyuncu sayısı yüksek olsun zonelar bomboş kalmasın. Oyun çok şey vaat ediyor umarım bu vaatler gerçekleşirde şöyle güzel bi mmo ya kavuşuruz artık ..
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

dragon super , combat i-ih..

Nası combat ıı ıh ya dalgamı geçiyosun. Merakımdan soruyorum (öyle diyorsun demiyorum) hala parlak zırhlar altında 40 kişinin savaştığı bi bossu kıçı kırık tek bi tankın tanklamasını bekliyorsun 6-7 healerda onu heallasın, haritada 2-3 şeye basalım yada yerde yanan büyülerden falan kaçalım.

Benim istediğim combat bu işte arkadaş aynı bir savaş alanı gibi herkezin görevleri var ve herşekilde savaşa katılabiliyorsun professionuna(class)ına göre dps buff ve support yapıyorsun istersen alt eventler ile arkada gunner ve mortarları destekliyorsun, düşenleri heallayıp kaldırıyorsun herkez aktif ve herkez bulunduğu konuma göre savaşa farklı katkılarda bulunuyor.

Mesala çoğunluk gunner ve mortarlara geçerse dragon daha fazla minion summonlayıp gunnerları patlatıyor hani adamlar skill kullanmadan arkadan sadece çalışmayın demiş. Ve o koskoca alan bildiğin aktif bir şekilde doluyor.

Abi benim beklediğim kesinlikle budur üstelik her eventte yada bossta farklı savaş taktikleri olacak düşün bu event lvl47 de oluyor ve bizim alıştığımız end game bossları kalitesinde bir savaş. (end game lvl80de başlıycak sonuçta)

Ben bu combat dinamiklerine bittim ister pvp olsun ister pve GOGO GW2 ...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...