Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pvp'de son gelismeler ya da gelismemeler neler?

Bluerain

Öne çıkan mesajlar

6 aydır wow oynamıyorum ve forumun baska kısımlsrında yazdıgım gibi yeni expansion ile worgenler geliyorsa oyuna geri dönmeyi düsünüyorum.. WoW'u bırakmamda tek neden insana sac bas yolduran class dengesizligiydi (bazı classların bazı (hatta neredeyse hepsi) classlar karsısında HIC BIR sansının olmaması).. Bir cok forumda classlar hakkındaki yeni gelismeleri okudum ama her kafadan farklı bir ses cıktıgı icin sizlere de sorayım istedim..
Sadece pvp'de olmak uzere
-Class dengesi ne alemde?
-Paladinler ve DK'lar hala god mode mu takılıyorlar?
-Casterların survivabilityleri gelistirildi mi?
-Healerların surviveları ne alemde?
-Warlock pvp'de hala beleş honor sayılıyor mu? Hunter hala classtan cok oyuncusunun yetenegine bakan bir class mı?
Cevaplarsanız cok sevinirim..
Sosyal ağlarda paylaş

Bluerain said:

6 aydır wow oynamıyorum ve forumun baska kısımlsrında yazdıgım gibi yeni expansion ile worgenler geliyorsa oyuna geri dönmeyi düsünüyorum.. WoW'u bırakmamda tek neden insana sac bas yolduran class dengesizligiydi (bazı classların bazı (hatta neredeyse hepsi) classlar karsısında HIC BIR sansının olmaması).. Bir cok forumda classlar hakkındaki yeni gelismeleri okudum ama her kafadan farklı bir ses cıktıgı icin sizlere de sorayım istedim..
Sadece pvp'de olmak uzere
-Class dengesi ne alemde?
-Paladinler ve DK'lar hala god mode mu takılıyorlar?
-Casterların survivabilityleri gelistirildi mi?
-Healerların surviveları ne alemde?
-Warlock pvp'de hala beleş honor sayılıyor mu? Hunter hala classtan cok oyuncusunun yetenegine bakan bir class mı?
Cevaplarsanız cok sevinirim..

warlock suan en aglatan classlardan biri , yok immolate uzeri conf. yok chaos bolt falan, auto seduce scubbus + fear + dot + stun vs ... en azından 2v2 ve 3v3 icin OP lar,

Dk nerflendi ama hala iyi

retri pala hala aynı

oyuna yeni sezon gelmeyip pvp itemları degismedigi icin healer surv. aynı.

Classlar dengeli, Dk retri pala daha dengeli, bir rivayet 4 gun once 2v2 arenada olen resto druid gormusler ben inanmadım,

elemantal shamandan lava burst yeme, baska evet qq moar +1 ...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...