Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shift + Sol mouse click

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Bu ikiliye basarak yillardir kisiye "whois" yapabiliyordum ama 3-4 gundur yapamiyorum chat addonunu kili yunu disable ettim gene olmadi.Keybindingsten de 2-3 kere baktim goremedim boyle birsey.

Isin garip tarafi mouse sag click yapip nicke WhoIs i secince de tepki vermiyor.Sadece /who Osman yazmam lazim ki guildini kilini yununu goreyim.

Bunun nasil duzeltiriz bilen var mi ? (google`ladim olayi ama oyunun kisayollari falan gibi basliklar denk geldi hep.)
Sosyal ağlarda paylaş

cache wtf ve wdb nin yanina 2 ekleyip etkisiz hale getirdim klasorleri efendi efendi actim tekrar wowu default sekilde ama out of date olmayan addonlarimi aktif hale getirip oyle girdim oyuna karakterle gene yemedi. >.<

edit : prat etkisizken wtf wdb cache sifirlanmis sekilde actim gene yemedi..ulan bildigin aliskanlikti bu benim icin windows ekraninda sag click refresh kivamindaydi napcam simdi >.<
Sosyal ağlarda paylaş

chat addonu kolaylik kazandiriyor okadar istersen curse gamingten aciklamalarina bak.

simdi sabahtan beri yaptigim denemeler sonucu herseyi sildim mildim en son addonlari komple kapadim calisti tiklama olayi ve tek tek addonlari enable ederek son vardigim sonuc su :

Bartender

Prat (disableken bile wtf wdb silikken click isi calismiyordu sonra sildim gitti belki de etkisi yoktu ^^ )

Spammenot

Tiptac

Buttonfacade

BagnonForever

Omen yada Recount un yapcagini sanmiyorum ama bunlari kaldirip yerine
Skada koydum yine de belirtmekte yarar var diye yaziyorum.

Yada
Sunn - Viewport Art

Bu soruna yol aciyormus elimdeki bulgulara gore :)
Ha belki de oyle bi geldi gitti bu sorun kimse yol acmiyodu ama en son addonlarin hepsi aktiften oyunda gereksiz spikelar da yedim.

Suan durum cillop hersey guzel calisiyor. Chat icin de defaultun yanina WIM (WoW Instant Messenger) v3 koydum mis oldu.

Topic benim icin bitmistir gelen cevaplarin falan baskasina isik olmasi dilegiyle ayriliyorum

Edit : Ulan WIM de ayni soruna yol acti bana chatle alakali addon yasak anlasilan :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...