Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield: Bad Company 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Penthesilea said:

abi beynime tecavuz edeyim preorder etmeyi unuttum yarin gamestopa gidip normalini alicam artik, o ekstra seyler cok onemli degildir insallah

limited edition var hala ben bugun gittim best buydan aldim direk limited editionu, ama pc icin olanini tabi, ps3 ya da xbox360 var mi hala bilemem
Sosyal ağlarda paylaş

Spiegel said:

Penthesilea said:

abi beynime tecavuz edeyim preorder etmeyi unuttum yarin gamestopa gidip normalini alicam artik, o ekstra seyler cok onemli degildir insallah

limited edition var hala ben bugun gittim best buydan aldim direk limited editionu, ama pc icin olanini tabi, ps3 ya da xbox360 var mi hala bilemem
evet limited aldim ben de gamestop'tan
Sosyal ağlarda paylaş

sunucular cok bos geldi gozume, gerci sunucular sicti onun payi var, sans eseri farkettim 12 gibi acildigini, oncesinde kapaliydi hep.
kalabalik olunca baya guzel olabilir, haritalari vs ogrenmek lazim tabi.

modern warfare ile asiri farkli ama, basta cok garipsedim, sanki alisicagim gibi sonra. mw2 nin grafiklerinin yanindan gecemiyor bence bu arada, ama mw multisi counter strike tadi verirken bu daha cok meydan savasi gibi ki normal yani :) farkli tatlar direk, ikisi de birlikte oynanabilir.

single'i tat vermedi pek mw2'den sonra.

multide 40 firin ekmek yemem lazim kavrayana kadar sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

ya dün gece bende not released yet yazıodu. preload nerden yaptınız. hay =/

yaa yaa koptun steam'den sonra gelirsin die tüm gece seni bekledim müjdeli haberi veriyim die ama nerdeeee :)

Penth Avrupa çıkış tarihi 5 Mart olduğundan boş olabilir server'lar, Steam ve kutulu alanlar 5 Mart'da başlayacak sanırım oyuna
Sosyal ağlarda paylaş

Nvidia'da yeni driver çıkartmış fps'de betadakinden iyi olursa dadından yinmez

"Adds SLI and multi-GPU support for top new gaming titles including Assassin Creed II, Battlefield: Bad Company 2, Command and Conquer 4: Tiberium Twilight, Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City, Mass Effect 2, Napoleon: Total War, and Zombie Driver."
Sosyal ağlarda paylaş

şansıma zıçim. arkadaş yani bu kadar talihsiz olunmaz.

gittigidiyordan steam key aldım 55 liraya. steam keyleri bitmiş. ea store verelim dediler tamam dedim. sonuçta aynı oyun aynı para.

neyse key geldi 2 dakka sonra denedim key daha önce kullanılmış çıktı.

aradım satıcıyı anlattım tamam dedi ben gece sizinle iletişime geçicem dedi. olmadı paranızı iade ederiz dediler.

bitek bende olur böyle bişey zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

Nvidia'da yeni driver çıkartmış fps'de betadakinden iyi olursa dadından yinmez

"Adds SLI and multi-GPU support for top new gaming titles including Assassin Creed II, Battlefield: Bad Company 2, Command and Conquer 4: Tiberium Twilight, Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City, Mass Effect 2, Napoleon: Total War, and Zombie Driver."

yeni driver bende mass effect 2 de takılma yapıo arada ama?
Sosyal ağlarda paylaş

poopla said:

yunusemre said:

poopla said:

abi 4mart 5 değil . gece 12 de akıyoruz bu aksam

Heryerde 5 Mart diyor Europe release date, 4'ü olduğuna emin misin? Yada Steam release mi 4'ünde

abi steamda top sellerse gelince release in 4 yazıyodu ? ama bilemicem tabi

aynen ben de 4 olarak görmüştüm ama şimdi 5 yazıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...