Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Expansion Teaser Yayınlamaya Başladı!

tinu

Öne çıkan mesajlar

simdi haber yanlıs degil birincisi, haber soundblaster.comda bir teaserın oldugunu soyluyordu ki, bu dogru. haberde tek yanlıs olan sey, orada yazan, "yeni harita görülüyor" mevzusu idi. ha yeni harita mevzusu da zaten mmo-champion.com forumlarda ki userlar tarafından ortaya atılmıstı ssle bizde, bunu da belirterek o ssi koyduk. ee biz Türk'ler aga hatanız var "o haritanın yeni olmadıgı anlasıldı" demeyiz, direk damardan girip auahua epix fail mahuauh modunda çapımızı çizip takılır eğleniriz.

neyse sonuçta, dvoturk vs patinin "pro" oyuncularına hitap etmemektedir. zaten patinin "pro"ları haritanın eski wow haritası oldugunu mmo-champion.com'a bakmadan kendileri anlamıslardır..

siz takılın de/da modunda, sonuçta biz kendimize göre doğru yanlış birşeyler yapıyoruz, yapmaya çalışıyoruz. en azından oturduğumuz yerden ahkam kesmiyoruz. beğenirsiniz beğenmezsınız sizin bileceğiniz iştir. kimsenınde boğazına yapışmıyoruz..
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

birşeyi eleştirmek için daha iyisini yapmak gerekseydi, bu dünyada hiçbirşey olmazdı dememize gerek var mı ?

birşeyi eleştirmek için daha iyisini söylemek gerekebilir bazen, burada da söylenmiş zaten.

mauhauhah dsasfsd epix fail'mıdır daya iyisini söylemek?bu mudur eleştiri? neyse sonuçta pati kankaları ekmek çıktı toplandı, biz burda bundan sonra 50 sayfa bişeyler anlatmaya çalışsak değişmez, de/da,epic fail modunda gideriz..
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:

En azından de/da modunu oturtmuşuz ve düzgün kullanmışsın. Bu bile bir adımdır.

evet ya, allah razı olsun bana forum ortamında de/da kullanmayı ogrettin ne buyuk bir sahsiyetsin sen.. diyorumya pati kankalara ekmek çıktı saldırın sagdan soldan tuttunuz ya bi ucundan simdi.. ama napalım fazlasını da beklememek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ilk sayfada denmiş zaten, sadece kabullenememişsin.

dünyanın en güzel sitesini kurduğun için insanlar sana karşı değil, bunu kabullenmek zor olmasa gerek.

ne denmiş?

ben dünyanın en güzel sitesini kurduğumu iddaa etmiyorum, konu eleştiri yapmayı bilmeyenlerin bok atması.. dsdsdsfx eleştiri değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sayfada angel*,aket-atum,viktor'un mesajlarını oku. daha sonra zaten haberin fos çıktığı ortaya çıkmış, viktor EPIC FAIL OLDU DVOTURK demiş. sonra sen trailer teaser değil bi kere ! hem daha iyisini yap da görelim ! demişsin.

insan hata yaptığında kabullenmeli yahu.

bu arada, to be continue değil, continued. ben de birşey öğreteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

gelip de bana köpek dediğin için, bu zaten banlendikten sonra dönen ikinci hesabın olduğu için; zaten bir kez de yazmayı düşünmediğin için güzelce banliyorum seni.

ayrıca bak, yetmiş işte. -de -da eklerini ayrı yazmayı, haber yazarken çok gaza gelmemeyi, ingilizce bilmeden kullanmamayı öğrenmiş oldun bu topicte.

p.s. edit zamanlaması çok iyi, ama ben vahşi batının en hızlı adam banleyen adminiyim :(
Sosyal ağlarda paylaş

cok fazla hatan var gene hosgorulu davraniyoruz

ilki

said:
8. Internet bölümü dışında diğer bölümlerde site reklamı yapılamaz.

kendi sitesini tanitmak icin haber yazip oraya link vermeye patide hicbirzaman hos bakilmadi hos bakilmaz, romadayken romalilar gibi davran diye bir soz bosuna denmemis

ikincisi hadi bunu yaptin

baslik hala yanitici expansion teaseri diye duruyor, sitenide reklam yaptim MMO CHAMPIONDAN ONCE yaptik diyorsun sonra diyorsunki o haritayi mmo-champ den aldik ki haberide ordan almissiniz olabilir

ucuncu

senle insan gibi cevap yazanlara seviyeyi dibe indirip cevap diziyorsun, tutumun cok cirkin

dorduncu

begenmiyorsan daha iyisini yap diye birsey yok inatla bunu savunuyorsun

bes

yaptigin bu 4 hariket yuzunden alay konusu olunca olayi kesmek yerine daha saldirgan bir tavir sergiliyorsun

simdi ben bunun ustune cok guzel EPIC FAIL derim, sitenize giricek adam varsada kacirdin onlari bu tavrinla tebrik ederim

allah bilir sizi elestiren okuyucu yorumlarinida katir kutur siliyorsunuzdur

modadir bizim oyun camiyasinda, iki satir birsey yazinca kendilerini sektorun diregi zanneder en ufak elestriyi kaldiramaz !!111111 spamlarlar salya sacarak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...