Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

USAIN BOLT YETER

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Dartanian said:

Geçenlerde randevuya yetişcem diye 8.76 koştum 100 metreyi ama tabi kayda geçmedi :(

ahah ben de bi arkadaşımı 40 dk beklettim. allah belamı versin. bok varmış gibi de anlatıyorum böyle hayvan bi herifim. 2 gün sonra "ama ben seni arkadaş olarak görüyorum :((" derse bilin ki sebebi benim öküzlüğüm.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Dartanian said:

Geçenlerde randevuya yetişcem diye 8.76 koştum 100 metreyi ama tabi kayda geçmedi :(

ahah ben de bi tanesini 40 dk beklettim. allah belamı versin. bok varmış gibi de anlatıyorum böyle hayvan bi herifim. 2 gün sonra "ama ben seni arkadaş olarak görüyorum :((" derse bilin ki sebebi benim öküzlüğüm.

Bu geçenlerde buluştuğun kız değil mi hani zengin..Ön yargılıydın ama sonra aşık olur gibi oluyodun sanırım ..
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Dartanian said:

ahah ben de bi tanesini 40 dk beklettim. allah belamı versin. bok varmış gibi de anlatıyorum böyle hayvan bi herifim. 2 gün sonra "ama ben seni arkadaş olarak görüyorum :((" derse bilin ki sebebi benim öküzlüğüm.

beklediyse verir.
allah yani.
belanı.
Sosyal ağlarda paylaş

FromTheHell said:

"roket adam" said:

Dartanian said:

beklediyse verir.
allah yani.
belanı.

bekledi lan valla bekledi.
eğer olursa hepinize benden çay sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...