Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pek kişiselliği kalmadı ama..

Chewy

Öne çıkan mesajlar

Bella said:

Chewy said:

Ailemde tatile gidince bi gün bize geldi ve malum olay oldu ikimizde anlamadık nasıl oldugunu kafamız iyiydi.

bu ırza geçmek değil.
içmeseymiş kız o kadar o zaman.durcağı yeri bilseymiş.
zor kullanma olmadığına göre(varsa bilemem) isteğiyle birlikte olmuşlar işte.
çocukta suç yok.
böyle durumlarda suc hep erkekte kalıo mlsf
Sosyal ağlarda paylaş

Chewy said:

"midye dolma" said:

madalyasız biri için yok yere gidip yemek mi yedi şimdi fede? chewy iyice birşey sanar kendini artık
madalyam olsa nolcaktı onu anlamadım.Post sayısına göremi adam yerine koyuosn milleti?

şaka yaptım be ahah, bir anda olayın kolpa olduğu kanısı yerleşti ben de öyle dedim.

neyse, bu kız nerden bulmuş öyle kıroyu ya hayır bir de adam bunu ilk bulduğunda da bakire miymiş ki bu kız adam bu kadar blood culta bağlamış. ne salak kızlar var ya, bunların ingilizleri almanları da alanya'da bodrum'da bu kırolara veriyolar zaten. ben anlamadım arkadaş, o şirin görünüşler çıtkırıldımlıklar palavra, doğanın güçlü olanı kayırma dürtüsü kızlara bu kaypaklığı bir şekilde yaptırıyor herhalde.

neyse adam bir daha karşına çıkarsa da umarım döversiniz ne diyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Chewy said:

Bella said:

Chewy said:

Ailemde tatile gidince bi gün bize geldi ve malum olay oldu ikimizde anlamadık nasıl oldugunu kafamız iyiydi.

bu ırza geçmek değil.
içmeseymiş kız o kadar o zaman.durcağı yeri bilseymiş.
zor kullanma olmadığına göre(varsa bilemem) isteğiyle birlikte olmuşlar işte.
çocukta suç yok.
böyle durumlarda suc hep erkekte kalıo mlsf

Saçma aslında galiba bende kavga ederdim belki senle ama kızın kaşarlığı aslında senle neden ederdim bilmiyorum kız yapmış.

Ya da etmezdim gelirdim konuşurduk sonra içmeye giderdik ne bileyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Alkol tüm güzelliklerin başlangıcı.

ahah koptum

olm Chewy süper yapmisin helal simdi o lavugun icine kurt düstü bunlar habire kavga edecekler. Iste orda daha öncede yazdigim gibi 4. maddede yazdigim gibi meric skillerini ortaya cikarip. Bu hanzo sana cok yanlis yapti diyip dürteceksin. ya kendin icin degilse bile bizim icin saldir. saldir ya
Sosyal ağlarda paylaş

Beğenmedim bu dramayı ayrıca tek olmamana rağmen kavga etmekten korkman çok anlamsız çok mu ufak tefek birşeysin ?

Adam it mit bir sürü şey demiş sesin çıkmamış olmadı beğenmedim, ne kadar hanım evladısınız ya. Bir sonraki draman için başarılar dilerim.

Bu faktörleri hesaba katıp 5/10 veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:

Beğenmedim bu dramayı ayrıca tek olmamana rağmen kavga etmekten korkman çok anlamsız çok mu ufak tefek birşeysin ?

Adam it mit bir sürü şey demiş sesin çıkmamış olmadı beğenmedim, ne kadar hanım evladısınız ya. Bir sonraki draman için başarılar dilerim.

korku olayında dglm hocam dedgm gibi kavga etsekte bi bok olmyck aynı hesaptayız suan.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:

niye böyle bol keseden konuşuyorsunuz ki, adam sizden gaza gelip şişlense vicdanınız kaldıracak mı çok merak ediyorum. illa şişlenecek diye bir kaide yok tabi belki 3ünü de paketler ama mesela bu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...