Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Onyxia is back!

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

O footageler Choromagusda hordeyken alindıda hepside fake
serverden spam vb şeylerden değil Alliance karakter oynamaya karar verildi diye Boulderfist açılınca oraya reroll attildı Divese Turkudan(Finlandianin bi şehri) bitane kız ayarladım beraber yaşamaya başladılar akabinde dives patch 1.8 gibi bırakdı oynamayı sonrada evlendiler çocuğu oldu geçende göbek adını benımkini koydular ben tanıştırdım diye (p.i.m.p moderetörünüz var bakB))
Bi ara geri geldi şaman kasti bc başında ama sağlam bi iş buldu diye bırakdı onuda.
Sosyal ağlarda paylaş

In the Trial of the Grand Crusader (ie Heroic Trial of the Crusader) you have 50 attempts total before you may no longer attempt encounters for that week. Example time!

Example 1:
If you spent 39 attempts on the Northrend Beasts encounter, you would have 11 attempts left to try Lord Jaraxxus. If Lord Jaraxxus was then beaten after 5 attempts, you would have 6 attempts left for Faction Champions and the other remaining encounters.

Example 2:
If you wiped 50 times on the Northrend Beasts, then you're done for the week.

Example 3:
If you didn't wipe on Northrend Beasts, Lord Jaraxxus, Faction Champions, or Val'kyr Twins, you would have all 50 attempts available for the final boss.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında oyuna anlata anlata bitirilemeyen eski dungeon'ların hepsinin lvl 80'e uyarlanmış versiyonunu koysalar da benim gibi oyuna tbc ile başlamış oyuncuların da o zevki tatma şansı olsa keşke.

hatta yeni patch geldikçe eski dungeonlar son dungeonların seviyesine çekilebilir. canımız sıkılınca gittiğimiz black temple hemen bitmesin mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...