Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Para verip oynicaklar (sonuna kadar gidenler :p )

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

• Admin
eğer sıkılmazsam bende devam edicem şimdilik pekde sıkılacağa benzemiyorum.
Satanix 48/35 swordsman[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oynuyorum da cok super sevmedim ben bu oyunu :)

Super power play ya. Kes kes kes kes kes. Eh be, bir yerden sonra bayar beni.

Lineage nasil acep ? O da mi ayni.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..
.. Sys. Adm. of Paticik(s), Ethernass, Ekohost, and many individual servers ..
Sosyal ağlarda paylaş

Dogustan merchant yada thief olabılıormudun? yoksa benmı yanslı bılıorum 2.job dıe onlar olunuyor? Yanlışmı?
Bu arada gercekten ılerledıkce bayıyor paso kes wur parcala bir yere kadar -,-[signature][hline]battle.NET TFT ¹.aka
battle.NET TFT ².aka
battle.NET TFT ¹.aka ==>>Active

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 22 Mayıs 2004 15:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes Sw başladığı için o kadar bayık oluyor , Sw en zor level atlayan ve diğer classlara göre güçsüz bir class . Bir mage bir archer bir assasin ondan çok daha güçlü ve hızlı level atlayabilir . Yani sadece Sw oynayıp aam bu oyun bayık diyorsanız oyunu oynamasanız da olur zaten :D . Neyseki bu zihniyetli arkadaşlar oyunu bırakıyor .
benimde ilk öğrenme amaçlı karakterim swydi 32ye geldim duruma uyandım ve karakteri üstündeki herşeyi aldıktan sonra sildim ...
Sosyal ağlarda paylaş

Swordman her zamna karızması olmustur sen lvl 30 a kadar maymun oluyorsun art gel gelelım knight olduktan sonra daha aşmış hale gelıyorsun.Aslında mage #1 ama ben mage sevmıyorum beceremıom bana yakın savas lazım=) ekşin filan yani ama mage de karızma war o ayrı bana bır aco bır mage werın dagıtım ortalıgı :P[signature][hline]battle.NET TFT ¹.aka
battle.NET TFT ².aka
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Şu yaza bir girelim birçok faquyu türkçeye çevirmeye başlıyacam herkesin yardımıylan bir paticik/ro bölümü yapabiliriz.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bırakıyorum valla char lvl 37 thief oldu stellio kırıldı zaten 800z vardı artık parada yapılmaz delirdim oynayanlara asbır diliyorum + bu oyunda para yapmak imkansız para yapmak için hiç bir class yok sürün.. yada öl devam edenlere sabır.

[Bu mesaj Aron-Caldwell tarafından 23 Mayıs 2004 20:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Abicim bence para yapmaktan kolay birşey yokki?
lvl 39dan sonra git guffen dungeona mantarlarda poison spoir midir nedir ne çıkıyor 53gzye gidiyor arada büyülü küre çıkıyor onlarda vendora satarsan 500e gidiyor arada mücevfer çıkıyor onlarda 250den gidiyor.Gidip golemde öldürebilirsin 100zenlylik item düşürüyor aradada steel madeni düşürüyorki bunun playerlar kendi aralarında oldukça iyi paralara satılıyor para kasmak kolay ama kasacagın yeri bileceksin birde sıkılmayacaksın.geffende çok ölebilirsin ama golemlerin oldugu yerde agro olan yaratık yok.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Ahhaha bize steel cıktı zengınız ahahah bide iron war ohh ohh sat babam sat golemlerden bişe heykelı cıkıor iyi para walla ben para ıcın bır gun boyunca wıllow kestıgımı bılıoırum sonucta trunk+d.branch epey topladım sattım zengın oldum ama şimdi yine züğürt aga formatındaım :P[signature][hline]battle.NET TFT ¹.aka
battle.NET TFT ².aka
Sosyal ağlarda paylaş

Soyle söyliyim 15 günlük trial icerisinde :
essek gibi para yaptim miktari hatirlamiyorum ama :
Chrim Sw idi essek gibi silah ve full armor takılıyodum en iyisinden arti bi kac arkadasi da full giydirmiştim :)

para o süre boyunca yaptıgım enkolay seydi ...
Nasil olduguna gelince paso card düşürüp satıyodum bide bi yerde lvl 90+ gördümmü eheheh[signature][hline]
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Durlag, 26 Mayıs 2004 01:49 tarihinde demiş ki:
Soyle söyliyim 15 günlük trial icerisinde :
essek gibi para yaptim miktari hatirlamiyorum ama :
Chrim Sw idi essek gibi silah ve full armor takılıyodum en iyisinden arti bi kac arkadasi da full giydirmiştim :)

para o süre boyunca yaptıgım enkolay seydi ...
Nasil olduguna gelince paso card düşürüp satıyodum bide bi yerde lvl 90+ gördümmü eheheh

Ya durlag oyununu gormesem yutturacaksın valla bırak bi sadece dilenerek para yaptın sen ne zaman kart dustu lem sana insanları kandırma...

Para yapmak zor ama imkansız deil mantık olarak kendinden dusuk cok yaratık kesecek az healing potion kullanacaksın cıkan lootları merchant char varsa %24 fazlaya satıcaksın....

Ayrıca kart dusunce biraz piyasa fiyatının altına satmak biraz daha iyi oluyor merchant char yoksa kartları chat odası acarak Prontera da cabucak satabilirisiniz...

Bide gordugunuz yuksek lvl'lı playerlardan eski itemları isterseniz cogunlukla veriyolar Almanlar dısında :D[signature][hline]Zegna 7.2.2004 tarihinde bir bar cikisi demis ki
Olm adamlar ucuyor bende bisey yok
Olm ne ictiniz ki bu kadar
Biz once rakı ictik..
Eee???
Sonra ben rakı ictim....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...