Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

hem taktige hem de oyuncuya bakar.

Mesela adv. forward olan arkadasin cok daha kuvvetli olmasi gerekiyor, flair, creativity ve decisionsunun cok iyi olmasi gerekiyor, poacher olan arkadasin ise teknik, agility ve first touch gibi ozelliklerinin yuksek olmasi gerekiyor falan filan.
Sosyal ağlarda paylaş

autosave açık da, son savei transfer dönemi başında almış. süper lige yeni çıkmış takıma 2-3 tane adam getirebilmiştim anca hani öyle süper adamlar da değildi (marking 14 positioning 12 olan DC buldum seviniodum fizik özellikleri kötü olmayan, sora bi tane de iyi forvet çıakrmıştım brezilyadan 24lük. Bi de Marko Milinovic diye bi adam çıkarmıştım TSL'de iş yapar, 1-2 adam daha alıyo gibiydim ki meh :/ alt tab yaptım küçüldü, bi daha büyümedi oyun :/
Sosyal ağlarda paylaş

sinad said:

oyunu açıp açıp kapatıyorum kaç gündür bi arpa boyu yol ilerleyemedim. Deli gibi oynayasım var ama açıncada sıkıldığımı farkediyorum Oysakii ben yıllarım cm fm hastasıydım ne oldu böyle :(

1- Çok oynadığın için bıkmışsındır, bu yüzden biraz ara ver.
2- Alakasız bir takım alma, tanıdığın, bildiğin, bir bağ kurduğun, oyuncularını ve ligini iyi tanıdığın bir takım al.
3- daha önceki oyunlarını açıp oralarda kullandığın taktikleri vs leri import et bu yeni oyuna, baştan sıfırdan taktik yapmakla falan uğraşmazsın.
4- Genie falan kullanma uzak dur.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

sinad said:

oyunu açıp açıp kapatıyorum kaç gündür bi arpa boyu yol ilerleyemedim. Deli gibi oynayasım var ama açıncada sıkıldığımı farkediyorum Oysakii ben yıllarım cm fm hastasıydım ne oldu böyle :(

1- Çok oynadığın için bıkmışsındır, bu yüzden biraz ara ver.
2- Alakasız bir takım alma, tanıdığın, bildiğin, bir bağ kurduğun, oyuncularını ve ligini iyi tanıdığın bir takım al.
3- daha önceki oyunlarını açıp oralarda kullandığın taktikleri vs leri import et bu yeni oyuna, baştan sıfırdan taktik yapmakla falan uğraşmazsın.
4- Genie falan kullanma uzak dur.

Ayni durum bende de var - hatta genie başında oyundan çok zaman geçiresim var. :/ veya resmi forumlardaki taktikleri inceleyerek.

Ama oyunu açınca bayıyorum cozz diye.
Sosyal ağlarda paylaş

fransız 1. ligi zorlayıcı oluyor tavsiye ederim
nice, lorient, grenoble falan

4 non-eu yabancı sıralaması var
ben genelde transferleri meksika-kolombiya-arjantin'den yapıyor
brezilyalılar çok para istiyolar...

güney amerika orta sahaları genellikle hava toplarında başarısız boy kısalığından ama baya hızlılar tavsiye ederim..
Sosyal ağlarda paylaş

Amerika'dan üstün izleme teknikleriyle neredeyse bedavaya getirttiğim sol bek generate wonderkidimi transfer teklifleriyle delirten büyük takımlara çok güzel laflar hazırladım. adi herifler, bir rahat bırakın oyuncularımı lan. neyse güzel para kaldırdım işin güzeli ama adamın statları inanılmazdı, fm'de ilk defa böyle bir oyuncu gelişimine tanık oldum. Fidel Martinez adlı oyuncuyu kaçırmayın diyorum, pek ahım şahım özellikleri olmasada çok maç çevirdi. Uzaktan yazdığı gollerle gönlümde taht kurdu kendisi. Birde Eggert Jonsson'u öneriyorum, bek ve orta sahada gösterdiği performansla yine büyük takımların hain oyunlarına kurban gitsede gördüğüm en iyi takım oyuncularından biriydi. Birde bu arkadaşın neredeyse her bölgede sorunsuz oynayabilmesi beni sakatlık ve cezalarda inanılmaz rahatlatmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

kertenkel said:

fransız 1. ligi zorlayıcı oluyor tavsiye ederim
nice, lorient, grenoble falan

4 non-eu yabancı sıralaması var
ben genelde transferleri meksika-kolombiya-arjantin'den yapıyor
brezilyalılar çok para istiyolar...

güney amerika orta sahaları genellikle hava toplarında başarısız boy kısalığından ama baya hızlılar tavsiye ederim..

bende lille ile oynuyorum 3. sezonu bitirdim.GEçen sene klasik 4-2-3-1 oynuyodum şimdi 4-1-2-1-2 kanatsız taktiğe döndüm sırf çift forvet oynatabilmek uğruna(gignac,kadlec ve kramaric var takımda hepside world-class adamlar).Gouffran-gervinho-yohann mollo vardı hepsini sattım.Moussa sissokoyu aldım falan.Şimdilik iyi gibi ama bu sene şampiyonlar ligini istiyorum geçen sezon yarı finalde şanssızca manu elemişti beni.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...