Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

BiTcH_oFBaT said:

guarente 7 ortalama ile filan oynada ki o kadar oynasın o kadar para verdik. sadece orta saha hakimiyetini sağladılar kuzmanovic ile o iyi oldu. şimdi forvet bulmam lazım böyle gol makinesi.
gilardino baya az gol attı bu sezon. cardozo istikrarsız.

Arouca yı alcam orta sahaya. bi de forvet alcam. sağ bek de düşünüorm.

Forvet olarak hangi tip forvet arıyosun?Gilardino tipinde bi adam istiyosan Machedayı tavsiye ederim muazzam oynar,20 milyon euro civarı geliyor.Yok böyle pırpır forvet istiyorum hızlı olsun top sürsün diyosan MATIAS DEFEDERICO
Sosyal ağlarda paylaş

yok aldım bitti. dünya paralar harcadım. böyle seviorm sanırsam oynamayı

hamsik'i alıp orta sahayı güçlendirdim.
forvetede sobis'i aldım. scoutlar çok beğenmişler. palermo pazziniyi aldı, bilsem ben alırdım. pazzzzzzzzzzzziiiniiiiiiii derdim gollerden sonra :p

bek lazım bana. sağ ve sola veya sadece sola.
3 tane bekle sezonu bitirmeye çalışıorm.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Bitch of bat,sol bek için dodo yu öneririm sana genç brezilyalı harika oynuyor kendisi.Sağ bek ise ne bilem yani klasik olcak ama Chretien vardır güzel iş yapar.Ucuz sağ bek arıyosan mikael lustig var

Bu arada bu bahsi geçen Dodo'yu Fener beğenip de alamadı parada anlaşamayınca, bugün ManU'ya imza attı gerçekte :D
Sosyal ağlarda paylaş

su anki transfer sisteminden ben de sikayetciyim. Oyuncu satmak imkansiz eger PAsi fantastik degilse. AI sanki PA disinda bisey sallamiyor gibi hareket ediyor, o yuzden mehmet topuz elde patlarken troisi falan 10m lara gidiyor.

Daha kolay olacak derken gercekci rakkamlar dahilinde kolay olacak.

Stad olayiuni ise bilmiyorum, yeterince isim yapamamissin demekki. Bole bi sikayet pek yok cunku, transfer sistemine mesela herkes agliyor da stad olaylarina yok.

CL de gruplara her sene kalacak hale gel, UEFA da her yil 2. ko rounda gel, club reputation belli bir miktari assin sonra taraftar bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

su anki transfer sisteminden ben de sikayetciyim. Oyuncu satmak imkansiz eger PAsi fantastik degilse. AI sanki PA disinda bisey sallamiyor gibi hareket ediyor, o yuzden mehmet topuz elde patlarken troisi falan 10m lara gidiyor.

Daha kolay olacak derken gercekci rakkamlar dahilinde kolay olacak.

Stad olayiuni ise bilmiyorum, yeterince isim yapamamissin demekki. Bole bi sikayet pek yok cunku, transfer sistemine mesela herkes agliyor da stad olaylarina yok.

CL de gruplara her sene kalacak hale gel, UEFA da her yil 2. ko rounda gel, club reputation belli bir miktari assin sonra taraftar bekle.

Troisi'nin PA'sı 150 falandı abi. Aman aman bi PA da değil ki :/

Taraftar konusuna gelince, takımın 8. falan olması beklenirken 3 senede şampiyon yapmışım, çok iyi adamlar almışım taraftarlar tapıyo bana. Stad dolsun demiyorum. Senin dediğin stadı doldurur. Ki Bursaspor'la hiçbişey yapmasan da doluyo. Hani Kayseri'nin taraftar kültürü yok eyvallah ama 3 sene geçiyo baya başarılıyım başarının mimarı olduğum da düşünülüyo her şey güzel ama stada 8000 kişi geliyo. Bu komik, gerçekçi olduğunu da savunma lütfen. Belki her takımda olmuyodur böyle. Palermo'yla overachieving durumdayken doluyodu mesela stad. Ama Kayseri'deki durum saçma yani
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunda en sinir olduğum şey şu oldu.

3 adam kaybettim öyle çünkü.

shortlist'imde olan adama teklif geldiğinde eskiden gelen kutusuna mesaj gelirdi. şimdi gelmiyor. sanırsam diğer news kısmına mı ne gidiyor.

adamı neden shortliste ekliyim ki madem teklif gelince haberim olmicak. Arouca, Leo ve pazzini'yi elden kaçırdım sırf şu yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

onu shortlist'e koymaktan cıkarmışlar onun yerine bak sağ tıkladıgında oyuncuya menüde muhtemelen yazımını yanlış yazdım ( scrib. unscrib. ) gibi birşey var ona basınca seni haberdar ediyor yada etmiyor. Shortlist'e koymanada gerek yok artık herkesi bu sayede.

Benim şu oyunda en büyük şikayetim Şu maçı izlerken artık allah rızası için taç,korner oldumu topu adam gibi alsınlar. Kimse hedefi tutturamıyor ya. Korner oluyo takım arkadaşı kornerde duran adama atıcak topu bi vuruyo fizana gidiyor. Kornerde ki adam bidi bidi gidip topu alıp geliyo. Yada Toptoplayıcı cocuklar taçı atcak adama yolluyorlar. Hedef yine fail koşuyor bıdı bıdı alıp geliyor topu.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

onu shortlist'e koymaktan cıkarmışlar onun yerine bak sağ tıkladıgında oyuncuya menüde muhtemelen yazımını yanlış yazdım ( scrib. unscrib. ) gibi birşey var ona basınca seni haberdar ediyor yada etmiyor. Shortlist'e koymanada gerek yok artık herkesi bu sayede.

hmm bunu bilmiodm :/ gidenler gitti işte artık :( pazziniyi alırdım sobis yerine daha iyi olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...