Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Razu Yohann Mollo diyorum sana,monaco da oynuyo yanılmıyosam.Tam aradığın özelliklerde bi oyuncu,20 yaşında üstelik.Fakat potansiyeli çok yüksek olduğu için fiyatı biraz tuzlu(15 milyon euro civarı).Ball winning içinse arkadaşlar söylemişler fakat sandro yu unutmuşlar.Açık ara oyunun en iyi dmc/mc oyuncusu
Sosyal ağlarda paylaş

hem defansa hemde ortasahaya koyarım diye fazio'yu aldım. birde toni kroos'u çaldım bayern'den zaten mutsuzdu 6.5milyon euro gibi birşey verdim. sol açık içinse aaron lenon'ı aldım şimdilik pek iyi oynamıyor ama bakıcaz. ashley young aslında tam aradığım özelliklerde bir adamdı ama dünyanın parasını isteyince villa alamadım.

2 sezonada iyi başlattım 6 maçta 6 galibiyet arasında manu deplasmanıda var.
Sosyal ağlarda paylaş

Razu said:

aml mevkii için tercihen sağ ayaklı, team worku 12'de yukarda olan bir oyuncu arıyorum. liverpool ile oynuyorum babel'i sattım riera'dan da isteidğim verimi alamıyorum.ortadan oynadığım için kanatlardaki adamların içeriye girmesini istiyorum. elinde babel vardı neden sattın dersenizde adam her maç tedirgin oynuyordu ve 2 maç üst üste iyi oynadığını görmedim adamın 1 sezon boyunca.

birde orta sahanın ortasın için ball winning midfield oynıcak lucas ve maschero'ya yedek bir oyuncu lazım. kuzmanovici alıcaktım çok para istiyorlar aquilani ile takas edeyim dedim aquilani bana senede 4milyon euro vermezsen gitmem dedi bende vermedim.

2 sezona yeni başlıyorum.

jovetic
Sosyal ağlarda paylaş

Marin son 3 fm dir zaten çok iyi oyuncu. 08 de her takıma alıodm onu.

Ballack aylık benden 230k filan alıyor. 300 küsür istio ama nakti çok veriorm. 1m istiosa 2.5m alırsın diorm atlıo üstüne.

deco da öyle. ama ballack 34 yaşında. onun yerine adam almam lazım. 8m para var, kimi alsam bilemedim. Jo yu alabilirm, pavlucenko ile efsaneler yaratabilir.

Bu arada Tuncay'ı aldım. hadi hayrlısı
Sosyal ağlarda paylaş

aaron lennon inside forward için pek de iyi bi tercih olmamış.. lennon tam sağ kanatta oynıycak winger çünkü - ve İYİ winger nilep'in aksine , lennon'u sevmememek içün winger karakterli adam sevmemek lazım :D

ben olsam ardayı alırdım lennon yerine , hem inside forward hem AMC oynatabiliyosun , gerrard'ın yedeğiydi bende ilk sezon.. biraz abartıp modric ve gourcuff'u alınca haliyle sadece kanat yedeğine dönüştü :P
Sosyal ağlarda paylaş

modrice barcelona ve ben teklif yaptım barcelonayı tercih etti. ashley young için 32 milyonu kabul etmediler. ribery'ye 40 verdim onuda gitti manu aldı.jovetici oyunun başında man.city aldı inanılmaz paralar vermem lazım onu alabilmem için. arda galatasaray'da 2.5milyon alıyormuş yıllık bende aynı parayı verdim kabul etmedi sinirlendim almadım bende. böyle boktan transferler oluyor oyunda. ama sağ kanat için rosina şu ana kadar fena oynamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hugs touchlnie : ibrahim üzülmez'in orta yapabilen versiyonlarına verilen görev. bildiğin kanat adamı , crossingi yüksek adamlara vermek lazım.

move into channels : HOLOSKO ve/veya ANELKA vari , taç çizgisinden hareketlenip , kaleye doğru yönelen oyuncu tipi. fiziği düzgün, driblingi yeterli ama crossing fazla yüksek değilse kullanabilirsin. finishing de önemli tabi. move into channels verdiğin adama crossingi rare veya normalde tutman gerekli gibi.

cuts inside : OVERMARS / MESSİ / ARDA / bayern münihteki RIBERY vari , sol kanatta sağ ayaklı veya sağ kanatta sol ayaklı oyunculara , topla kpşe gönderine gitmek yerine , kalenin önüne doğru hareketlenmelerini söylüyorsun. yine balance ve dribling önemli , aynı zamanda playmaker özellikleri de gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...