Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

ya tek forvet oynatırken sercan çok daha aktifti lakin yanına Boghossian'i aldıktan sonra kesildi, kayboldu gitti. 2. sezonumun yarısındayım 3 golü var sadece ligde

Bütün çift forvette herşeyi denedim, boghossian top indirsin vursun dedim olmadı, complete-defensive oynattım ikisini yine olmadı. Poacher-Deep Lying yaptım yine tutmadı vs.

Ne işler Sercan'a ya ?

Boghossian'ı bilmeyenler içinse Torres'in top süremeyen hali diyeyim asfsda
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Abi İtalya'da nasıl oynuyorsunuz ya? Saçlarım beyazladı resmen o ağır defansif pozisyon yoksunu sıkıcı futboldan =(

Bi premier lig açtım böyle çölde susuz kalmış insanın bi damla su bulduğundaki mutluluğu yaşadım ya

italyada ikinci fatih terim dönemini başlatıcaz işte , hücum futbolu devrimi ile :D
Sosyal ağlarda paylaş

-----------------------------volkan demirel-----------

---------------gökhan gönül----leo---otamendi---andre santos

---------------------kuzmanoviç----emre b.(özer)-------------

--------mehmet topuz-----------------------------Buonanotte------
----------------------Semih ------A. Milevskyi--------------

2.sezonumda bu kadroyu kurdum ve cl aldım.yeni sezonda 37 m transer param var nereye kimi almamı tavsiye edersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

yo gayette güzel çift forvet oynuyorum ben 10.2 de...4-1-2-1-2 taktikte,kanatsız

aynı taktikle bir arkadaşımda çok büyük işler yaptı kocaelispor ile

ya ben kanatsız oynayamıyorum, futbol anlayışıma ters geliyor sdfdsfsd yoksa oynatırım da :P

Benim adam gibi kafa topuna çıkan ve rakip defansa adam gibi pres yapan forvete ihtiyacım vardı, Boghossian onu gerçekleştirdi lakin tek forvet adına da Sercan'dan vazgeçmek istemiyorum.

Yani ya pasif forvet kalacak arada atacak ya da Boghossian'dan vazgeçecem,

yani istatistik derseniz, sercan geçen sezonumda ligde 18 gol, kupada 6 tane atmıştı. En iyi genç oyuncu vs. seçilmişti işte ama yok.

Neyse bakalım, yakında 2. sezon bitsin sslerle gelecme hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu Boghossian'ı yazdım çıkmadı. Hani bi 5 ülkeden 7 lig falan açık sanırım ve large database ama adam yine de yok =(

Bu arada Kayserispor yada Bursaspor gibi orta-üst düzey bir takımla oynarsanız mutlaka Kikin Fonseca'yı alın. 1 milyon euroya falan alınıyor ve harika oynuyor adam motor. Özellikleri de süper zaten. İyi golcü
Sosyal ağlarda paylaş

abi niye oynanmasın.O taktik atakta resmen modern 3-5-2 ye dönüyor,beklerde ileri çıkınca.Ha iyi adamların olması lazım özellikle beklerde yoksa atak olarak çok kısır kalırsın.Bende sol bekte dodo var mesela (genç brezilyalı) döktürüyo harika...Verratti var amc de adam 10 gol 12 asist daha ligde 25. maç.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Abi şu Boghossian'ı yazdım çıkmadı. Hani bi 5 ülkeden 7 lig falan açık sanırım ve large database ama adam yine de yok =(

Bu arada Kayserispor yada Bursaspor gibi orta-üst düzey bir takımla oynarsanız mutlaka Kikin Fonseca'yı alın. 1 milyon euroya falan alınıyor ve harika oynuyor adam motor. Özellikleri de süper zaten. İyi golcü

newell's old boys 'ta kiralık ilk sezon, normalde de Cerro diye bir takımdan çıkma zaten gençte 22 yaşında

bu sezon çok izledim newells maçlarını hehe , oyunda gerçekteki gibi yansıtamamışlar :( ama olsun yine iyi
Sosyal ağlarda paylaş

ben beşiktaşla oynadım 6-7 sezon, target man devamlı batuhandı 3 kere CL aldım. o sakatlanınca nobreyi oynattım idareten işte başka adam almadım. advanced striker olarakta vagner love ve milevski iyi. bi tane daha almıştım ama unuttum adını. zaten 2. forveti devamlı değiştiriyorum çünkü baya kar getiriyo hızlı değeri arttığı için hehe
Sosyal ağlarda paylaş

aml mevkii için tercihen sağ ayaklı, team worku 12'de yukarda olan bir oyuncu arıyorum. liverpool ile oynuyorum babel'i sattım riera'dan da isteidğim verimi alamıyorum.ortadan oynadığım için kanatlardaki adamların içeriye girmesini istiyorum. elinde babel vardı neden sattın dersenizde adam her maç tedirgin oynuyordu ve 2 maç üst üste iyi oynadığını görmedim adamın 1 sezon boyunca.

birde orta sahanın ortasın için ball winning midfield oynıcak lucas ve maschero'ya yedek bir oyuncu lazım. kuzmanovici alıcaktım çok para istiyorlar aquilani ile takas edeyim dedim aquilani bana senede 4milyon euro vermezsen gitmem dedi bende vermedim.

2 sezona yeni başlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Razu said:

aml mevkii için tercihen sağ ayaklı, team worku 12'de yukarda olan bir oyuncu arıyorum. liverpool ile oynuyorum babel'i sattım riera'dan da isteidğim verimi alamıyorum.ortadan oynadığım için kanatlardaki adamların içeriye girmesini istiyorum. elinde babel vardı neden sattın dersenizde adam her maç tedirgin oynuyordu ve 2 maç üst üste iyi oynadığını görmedim adamın 1 sezon boyunca.

birde orta sahanın ortasın için ball winning midfield oynıcak lucas ve maschero'ya yedek bir oyuncu lazım. kuzmanovici alıcaktım çok para istiyorlar aquilani ile takas edeyim dedim aquilani bana senede 4milyon euro vermezsen gitmem dedi bende vermedim.

2 sezona yeni başlıyorum.

raul meireles ve/veya moussa sissokko ball winning için
arda ve/veya ashley young sol açık için

4ünü de yarım sezon oynattım , gayet iyiler. özellikle meireles lucas'ı kesicek seviyede neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...