Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

akinfeev'i 42 m euro'ya aldım, 3.sezon başında

ve adam superkeeper çok net. video yapsam bi pozisyonu göstericem akinfeev'le birebire gelen pato ilk önce vurdu kurtardı sonra tekrar çeldi en son vururken penaltı yaptı benim güzel futbolcum servet çetin üstüne bi de penaltıyı kurtardı.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Rewendor said:

Appiah da yaşlandı orta saha çöktü

Appiah'ı Leeds'e nasıl aldın ya?
Benden başka 4-5 büyük takım istiyor ve istediğinden fazla paralar versem bile gelmedi Leeds'e, Hertha'ya gitti böhü

Valla ilk sezon direkt aldım. Almanyada küçük bi takım istiyodu 1. ligden bi de Sampdoria istiyodu yılda 275k ya mı 300k ya mı ne direkt aldım beni tercih etti.
Sosyal ağlarda paylaş

unK said:

akinfeev'i 42 m euro'ya aldım, 3.sezon başında

ve adam superkeeper çok net. video yapsam bi pozisyonu göstericem akinfeev'le birebire gelen pato ilk önce vurdu kurtardı sonra tekrar çeldi en son vururken penaltı yaptı benim güzel futbolcum servet çetin üstüne bi de penaltıyı kurtardı.
bende en az 10m istiyorlar ya 2. sezonun ortasındayım.
Sosyal ağlarda paylaş

11 yıl okudum adam akıllı ingilizce dersi almadım olayın kabul etmiyorum abi ben. ben de özel okula falan gitmedim ; sadece 1 yaz kursa gittim ki 11 yaşında gittiğin kurstan ne anlarsın.. her ne kadar çok rezil olsa da müredat , sana kendi başına geliştiricek kadar temel veriyor. 11 senede o temeli alamamak tamamen kişisel tercih kalır. kolaya kaçıp "benim okulumda ingilizce yoktu" demek biraz hafif bi mazaret.

ayrıca İ ingilizce almanc arapça vs. herhangi bir dil bilmek zorunda insanlar. zorunda değil gibi bi mantık yok , hele ki imkanları çok kısıtlı türkiyede.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlara cici gözükmek gibi bi kaygım yok. ayrıca cici cici söylemektense iğnelemek bu gibi durumlarda harekete geçmek/geçirmek için çok daha faydalıdır. cici cici söylesem belki o ilkposttan sonra gelip buraya yazmıycaktın bile , belki şimdi biraz daha fazla sıklıkla gelir aklnıa.

bi de asıl konu , türkçesi çok boktan ; ingilizcesinden daha zordur onu anlamak.
Sosyal ağlarda paylaş

Tunch'a katılıyorum ben de, ama konu dağılmasın ana konuye döneyim.

Milan'la oynarken Dinamo Kiev CL maçımda aynı maçta sakatlanan oyuncularım:

Pato (4 ay yok)
Boriello (1 hafta yok)
Nesta (2-3 hafta yok)
Kaladze (1 ay yok)
Ambrosini (5-6 hafta yok)

Hepsi sahayı terk ettiler, yeşil sakatlıkları saymıyorum bile.

Maçı 7 kişi tamamladım.

1-0 aldım maçı ronaldinho sağolsun da, takımın yarısını sahada bıraktık. Kadro dar, transfer dönemi geçti, geçmese de para yok bakalım napacaz... Pato büyük sorun olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

10.2 ile de bonservis ve transfer olayını düzelmişler ama şimdide maaşlara ayar çekmeleri isteniyor.

Mehmet Topal yıllık 5 milyon € istekte bulunuyor yahu, va daha niceleri, ha bide Messi'ye Barcelona yıllık 17 Milyon € veriyor, 11-12 alan adam biliyorm gerçektede 17 nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...