Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

6. ligden alırsan abi 8. sezon normal , en geç o yüzden geldi oraya :D ŞLyi almayan yoktur etrafta..

herkesin kendince başarılı olduğu bi oyunda , kriter kalmıyor ortada nilep , ondan bahsediyorum :) 2. yok , herkes şampiyon , herkesin takımında süper regenler var falan :)
Sosyal ağlarda paylaş

En son ŞL'ni CM 03/04'te Liverpool'la kaldırmıştım. O da zaten en kolay oyunlardan biridir. Ondan beri çıkan hiçbir versiyonda yarı final bile görmedim. Hepsini geçtim CM2'den beri İngiltere şampiyonluğum bile yok.

Yani merak etmeyin herkes kaldıramıyor o kupaları. Kırk tane forum dolaşarak ya da scoutfm vs. gibi programlarla abartılı oyuncuları bulmuyorsanız, save load kullanmıyorsanız, hazır taktik, training indirmiyorsanız şampiyonlar ligi kaldırmak gayet de başarıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:

En son ŞL'ni CM 03/04'te Liverpool'la kaldırmıştım. O da zaten en kolay oyunlardan biridir. Ondan beri çıkan hiçbir versiyonda yarı final bile görmedim. Hepsini geçtim CM2'den beri İngiltere şampiyonluğum bile yok.

Yani merak etmeyin herkes kaldıramıyor o kupaları. Kırk tane forum dolaşarak ya da scoutfm vs. gibi programlarla abartılı oyuncuları bulmuyorsanız, save load kullanmıyorsanız, hazır taktik, training indirmiyorsanız şampiyonlar ligi kaldırmak gayet de başarıdır.

training sistemini , taktik sistemini (vakti olup kurcalayamamak haricinde) indirmeden beceremiyosa zaten oynamasın oyunu o vatandaş.. ki kanıtlanmış şekilde training'in oyuna %10dan fazla etkisi dahi yok..

bugüne kadar scout kullandığım da oldu , scoutsuz oynadığım oyunlar da .. nasıl oyuncu aranıcağını bildikten sonra , scouta da ihtiyaç kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

training sistemini , taktik sistemini (vakti olup kurcalayamamak haricinde) indirmeden beceremiyosa zaten oynamasın oyunu o vatandaş.. ki kanıtlanmış şekilde training'in oyuna %10dan fazla etkisi dahi yok..

bugüne kadar scout kullandığım da oldu , scoutsuz oynadığım oyunlar da .. nasıl oyuncu aranıcağını bildikten sonra , scouta da ihtiyaç kalmıyor.

Oynamasın o vatandaş diyorsun da bi anket yapsak hazır taktik ve antreman kullanan bi dolu insan çıkar. Scout düpedüz hile zaten. Ama sonuçta tek başına oynadığın bir oyun, çok takılmamak lazım hileye hurdaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıklayamadım tam olarak bunlar hile aman sakın yapmayın falan demiyorum. Mesela bir arkadaşım bildiğin on kere save/load yaparak ŞL falan kazanıyordu. Adam gayet de eğleniyordu bunu yaparken. Öyle eğlendikten sonra kim karışır oynasın oynamasın.

Demek istediğim her Altınordu, Nazilli Bld. vs ile ŞL kaldırdım diyene inanırsan oynadığın oyundan zevk alamazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda hala saçmalıklar sürüyo yanlız.

3-0 dan 4-3 dönen maç gördüm. Ayrıca kaç farkla önde olursanız olun, eğer devre arasında takımınıza team talk yapmazsanız (none seçerseniz yani) diğer takım mutlaka coşuyo, angut gibi dolaşıyo adamlarınız ve mutlak puan kaybı geliyo en rezil takımlardan bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi t.direktörün bişi demediği her maç bi anda dönmez ama. (ki t.d. yardımcısı bile bişi söyleme diyo o sırada) ma. 3-0 ne söylicen ki

Ayrıca bişi söylememek de bir tepkidir. Futbol çok oynamadım da hokeydeyken az devre aramız geçmedi öyle, antrenörün "beyler sakin, herkes gözünü kapatıp dinlensin şimdi, bir şey söylemiyoruz sadece dinlenip 2./3. periyoda çıkıyoruz aynı bu şekilde" dediğini çok duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi zaten diyecek çok bişi olmuyo ki çoğu maçta. takım konuşmaları inanılmaz derecede yetersiz.

Mesela takım dandik takım karşısında 2-0 geri giriyo soyunma odasına, seçeneklerde kızmak yok. i want to see more from you falan demek istemiyorum ben ağızlarına zcmak, "adam gibi oynayın lan ne bu saçmalık" demek istiyorum, ya da 3-4 maç kötü giden adamı kadro dışı bırakmak (reserve teame atabiliyoruz sonuçta ama o zaman da sebep belirtme falan olmadıından anlamıyo adam ceza yediğini vs, ya da poor performance diye para kesiyoruz ama o da aşırı oluyo vs)falan istiyorum hatta.

Ama 2-3 tane yetersiz konuşma var sadece, hiçbiri uymuyo duruma, none diyip geçiyorum mecbur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...