Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

ben de yetemiyorum ya. evimde bayaa iyiyim. ama mesela 3-0 oldu maç, takım saçmalamaya başlıyo son dakikalarda 2-3 gol yiyorum. deplasmandaysa çok zor gol atıyorum %80 ihtimalle gollü beraberlik oluyo. bi sürü taktik değiştirdim pek bişey değişmedi. bide transfer olayını kavrayamadım fmdeki.
scoutların önerdiği elemanlara bakıyorum saçma sapan oyuncular, kendim mi bulmalıyım? zaten ünlü/iyi olan oyuncuları mı almalıyım takım takıp gezip yoksa scoutların iyi futbolcu önermesini mi beklemeliyim
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Abi ya bu oyunu ben beceremiyorum ya da aşırı gerçekçi olmuş.
Beşiktaşı aldım, gol atamıyorum 4-5 farklı taktik denedim olmuyor.

4-3-2-1, 4-3-1-2 denedim. Forvette Batuhan Nihat, Batuhan Bobo. Olmuyoooooor kafayı yedim

o zaman cok gercekci yapmislar oyunu.

ben de boyle oyniyim biraz diyorum, $u aglatacak gencler ve taktikler hakkinda engin tecrubelerinizden yararlanmak isterim.

ozel mesajla ya da spoiler icinde nerde olursa farketmez.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

naraso said:

takım kuramayınca tabi asistana oynattım yenildi şerrefsiz :D

bi de zaten kaleyi bulan 3 şutları vardı adamların 3ü de gol.

kalecimin 10dan yukarı özelliği falan yoktu :D:D

Niye takım kuramadın? :/

abi kurcak adam yoktu asistanda bi maçta 2 kaleci kullanmış durum o kadar vahim
Sosyal ağlarda paylaş

Şamp.liginde ilk kez üst düzey bir takımı yendim (4-1 Arsenal) tam sevindirik olmuştum ki maçtan sonraki gün antrenmanda Elanonun ayagı kırıldı..Neyse dedim kadromuz geniş,2 dk sonra da oyun ilk kez error vererek kendini kapadı bişeler oldu..Bir açtım ki Arsenal matchdayinde beklio oyun beni..Bütün bunlar tesadüf olamaz
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beşiktaşla oynayıp başarılı olabilen var mı ? Ben kovulmak üzereyim.

Takımdan tiksindim artık, ligde 10 maçın 3ünü kazanabildim. Gidip barcelonayla berabere kalıyorum sonra gençlerbirliğine yeniliyorum 2-0 falan.

Baştan başlayıp sivok ernst ve ferrari dışındaki yabancıları satmaya çalışıp düzgün bir takım kurmayı düşünüyorum. 2.5 milyon euroyla kimseyi alamadım takıma.

Edit: Mustafa Denizliye hak vermeye başladım lol.
Neyse tavsiyeleri bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...