Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

PA değerleri var isteyen bakar :D

Valla ben Lago Junior'u aldım işte genç yetenek baya ucuza. Altyapıda döktürüyo -8 potentialı gerçi çok iyi diil ama Baros'un PA'sı zaten 153 sanırım onun kadar olsun daha bişey istemem :D

Bi de Alipio gelcek sezon sonunda Madrid'den. Onun PA'sı da -9 zaten gayet memnunum yani forvet geleceğimden. Cem Sultan da -9 yada -8 işte..

Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:

sostizm said:

Yok sanırım bu sürüm DB-Editor'u yok veya steam sürümünün yok.

steam klasörünün içinde steamapps diye klasör var onu aç

fm 2010 klasörüne gir, içerisinde tools klasörü var orada editor u göreceksin.

Vayy be kaçkere baktım, hem de TAM oralara baktım göremedim iyi mi? ÇOK TEŞEKKÜRLER.
Sosyal ağlarda paylaş

naraso said:

-li olunca noluyo, b, de hani pa değerlerine bakmazdın lan yalançı :D

Abi bakmadım ki zaten. Scout yaptırdım Bierhoff'a güvenip aldım adamları. Ki başta scoutlarım söyledi bana bunlar iyi yatırım olur diye. Sonra transferleri gerçekleştirdim. Bikaç hafta sonra issabetli olmuş mu diye isimleri girerek baktım editörde. Yoksa genie scout falan bize ters :)
Sosyal ağlarda paylaş

naraso said:

o save bozulmuştur abi , o yüzden roll auto save yap.

bu arada roma beni istedi şl de gruplardan çıkmam garanti gibi olduğundan kabul etmedim sdasdfsfa, daha önce juve ve fiorentinayıda geri çevirmiştim :D

save zaten gözükmüyo oyun yamuk yumuk açılıyo save dosyası da gözükmüyo listede.

ama save ederken gitmedi ki elektrik load ederken gitti, problem olmaması lazım sanki yaw

haydaa oyun komple çöktü, uninstall edip tekrar yüklesem bile hata verip duruyo

Edit: düzelttim "last save game" arrayında bilmemne token hatası verip duruyodu girdim yeni bi oyun açtım rastgele, onu save ettim, çıktım. Last Save game olarak artık onu gördüğü için de hatayı vermeyi kesti.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

naraso said:

o save bozulmuştur abi , o yüzden roll auto save yap.

bu arada roma beni istedi şl de gruplardan çıkmam garanti gibi olduğundan kabul etmedim sdasdfsfa, daha önce juve ve fiorentinayıda geri çevirmiştim :D

save zaten gözükmüyo oyun yamuk yumuk açılıyo save dosyası da gözükmüyo listede.

ama save ederken gitmedi ki elektrik load ederken gitti, problem olmaması lazım sanki yaw

dosya büyük ihtimal yazılırken hata yediği için zarar görmüş olabilir, ama emin değilim.

daha önce save ederken başıma gelmişti ama load ederken hiç olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

National Knowledge etkisi o da işte sanırım. Dandik scoutun türk olduğu için türk futbol databaseinde çok daha fazla bilgisi var daha rahat buluyo göze çarpanları.

Abi adamlardan biri fildişi sahilinden diğeri de brezilya. İkisi de İspanya'dan geldi gerçi. Tolga Demirtaş'ın süper İspanya bilgisi varsa bilemem :D

Yok ispanya bilgisi baktım şimdi 0 :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...