Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

GS çok dengesiz ya, bi bakıyosun Barcelona gibi top oynuyo bi bakıyosun mahalle takımına gol atamıyo

Ya da benim taktikle öyle bilmiyorum.

4-2-3-1 oynuyorum.

2 MC - AMR AML AMC - FC çeklinde, Baros daha gol atamadı. AMC de Arda da Elano da iyi bayağı, Linderothu bayağı kötüleştirmişler haliyle Topal - Ayhan - Sarpı dönüşümlü kullanıcam Topal iyileşince.
Sosyal ağlarda paylaş

barosu hangi tip forvet oynatıyosun? poachera çok uygun geldi bana?

ÇOK zevkli olmuş oyun "basic" taktik ayarları ile.. ve uzun zamandır ilk defa gol attığımda seviniyorum , çok belli olmuyor gol olup olmıycağı pozisyonların. harika oldu bu oyun harika!

ama hala training kötü :P
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

poacher oynıycaksan passingi direct yapmak lazım :)

passing direct zaten, hatta crosslar da direct, dikine oyun eviyorum. AMR ve AML ye de winger değil inside forward->support verdim.

ve emri verdiğimin ilk maçı 25. dk da Baros ilk golünü atar, 44'te sezondaki ve maçtaki 2. golünü de atar devre arası olur
Sosyal ağlarda paylaş

Beni physical'lar deli ediyo. Azmo lütfen cevap ver mesela Emre çolak'ın strength 1 gözüküyo ya 1 ne? Üflesen düşer. ilk yarı sonunda da yorulur stamina da yerlerde. Bunlar ne kadar sürede gelişir ve oynatırsam mı gelişir? Bi de ne kadar gelişir lütfen söyle.. Süper PA oluyo bütün özellikler iyi oluyo ama adamın fizik oynamaya müsait olmuyo =(
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

tunch said:

poacher oynıycaksan passingi direct yapmak lazım :)

passing direct zaten, hatta crosslar da direct, dikine oyun eviyorum. AMR ve AML ye de winger değil inside forward->support verdim.

ve emri verdiğimin ilk maçı 25. dk da Baros ilk golünü atar, 44'te sezondaki ve maçtaki 2. golünü de atar devre arası olur

ben anlıyorum bu işten yahu :)

kanat adamlar inside forward oynuyorsa , bekleri wing back yap. bi tane CMyi de defansif ayarla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...