Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Rooney'siz devam ettim ve hala liderim. Ama sakatlık belasından kurtulamıyoruz ki backroom staff iyi, training ağır falan değil, antreman saham zaten iyi ve stadım da iyi. Rakipler kasap =(

Önce 3 hafta falan elimde sağ bek olarak sadece rafael kaldı :( Sonra Park sakatlandı, Berbatov'u da sattım 20 milyona, yerine 13 milyona Fred'i aldım. Berbatov'a o para bi daha gelmez diye sattım, Fred de forvet lazımdı Sercan sakattı, hem yede olabilcek hem ucuz hem de kalburüstü forvet bu var dedim aldım. Seneye Rooney'in yanında Macheda-Sanogo ikilisi oynar. Fred'i de ya satarım ya da durur 4. forvetm olarak.

Herneyse Fred unfit geldi, reserves'e attım mecburen. Jovetic'i forvete koydum bu durumda da sol kanatta Giggs-Nani, sağ kanatta da Valencia oynadı. Park da olmayınca yedek adam bile kamadı neredeyse takımda. Hargreaves iyileşsin diye bekliyorum daha o fit olana kadar çok var.

Böyle giderken dandik bir FA Cup maçında önce Fletcher, hemen ardından da Carrick sakatlandı. Artık Darron Gibson oynuor mecburiyetten.

Takımın her ay 5 milyon sterlin borç ödeyip her ay zarar etmesi de ayrı bir güzellik. Şampiyonlar liginde de ligde de üstün başarılara ulaşmazsam 0'ı göremem direk -'de olur. Ama bu kadroyla daha ne kadar dayanırım bilmiyorum. Önümde Arsenal maçı var ligde, onu kazanırsam puan farkı 8'e çıkacak ve ok rahatlayacağım. Bakalım. Şu kadro yapısıyla derbi maçlarımı bile kazanıyorum ve hala liderim ya inanamıyoru zaten. Ama şampiyonlar liginde daha 2. tur maçları bile oynanmadı. Çeyrek finale kesin çıkarım da, sonrası zor..

Son olarak gece 2-3 maç daha yapayım yatmadan diye oyunu açtım, Birmingham'a hat-trick yaptı Macheda. Oh dedim morali düzelecek kendine gelecek ne güzel. Sonra Windows auto update ediyorum diyip kapadı bilgisayarı. Gitti maç.

Vakit duş alma vaktidir!

Acı dolu wot'umu okuyan herkese teşekkürler.

SÇS <3
Sosyal ağlarda paylaş

abi, rooney'nin ilginç bir kronik sakatlığı var galiba. her sezon bileğinden veya dizinden 1 kez sakatlanıyor ve 2-4 ay arası tedavi görüyor. ama, adam tam benim istediğim forvet tipi, çatır çatır presini yapıyor, sıkışan maçlarda olmadık goller atıyor ve en büyük özelliği hırsı; geriye düştüğünüzde iyice coşuyor ve takımın ayağa kalkmasında büyük rol oynuyor. sakatlığı konusunda, fazladan 1 genç forvet bulundurmak lazım, sakatlandımı uzun süreli bir sakatlık dönemi geçiriyor üstte belirttiğim gibi, o yüzden sezona hazırlıklı başlamak lazım. macheda'ya ne verirlerse versinler sakın bırakma abi, çok çok iyi bir yedek forvet, sorumluluk zamanı geldimi çekinmeden golü zorluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Macheda ve Sanogo kalacak zaten kesin. Demin o windows üzünden yalan olan maçı tekrar oynadım ve Owen da sakatlandı 2 hafta da o yok.

Bu arada keşke dizine bişey olsaydı da Rooney 3 ay yatsaydı, bacak kırıldı 6 ay yok işte, kapadı sezonu..

Fred de hala unfit, takım borç batağında olmasa alırım düzgün birini de yok arkadaş para harcamamak lazım yani =D
Sosyal ağlarda paylaş

Oh oh oh.

Arsenal maçına 5 puan önde çıktım, maç sırasında zaten kadrom eksik üstüne Jovetic de sakatlandı. Ciddi anlamda forvetsiz kaldım. 2-0 da kaybettik puan farkı 2 oldu. Neyse benim sadece Liverpool maçım kaldı kağıt üzerinde zor olan. Ama daha 12 hafta var ligin bitmesine. Sakatlarım iyileşsin de şampiyon olayım ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
şimdi ben bi arkadaşla hamaçiden fm oynuyorum, 2010 ligi bitmek üzere ve dünya kupası başlayacak yakında

arkadaş fildişi sahillerinin menejerliğini kaptı ben açıkta kaldım, dünya kupasında kapışalım istiyoruz.

editörle falan mümkünmüdür bi ülkenin menejerliğine geçmek?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben niye oynayamadığını anlamadım, 10.2 ile başladığım oyuna 0.3 update'inden sonra devam edebiliyosam sonuçta sen de eski sürüm de olsa oyununa devam edebilmelisin. Yanlış mı anladım yoksa? :/

edik: Ayrıca RTE'de direk oyunun versiyonu yazıyor olmalı ama :/ hani versiyon şu bu diye dğeil de üstteki çubukta direk yazıyor diye hatırlıyorum ama yüklü değil bende, bakıp da söyleyemem malesef :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...