Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

ilk sezon bitimine 4 maç var, 2. sıradayım lider interle aramda 10 arkamdaki palermoyla 6 puan var, yerim değişmez gibi artık, gençleri saldım apaçiler oynuyo maçlarda, CL De yarıfinalde interle eşleştim, ilk maçı deplasmanda 1-1 berabere tamamladım (çok aptal bi gol yedim oyun motoru saçmaladı, kaleci pas verdi top sözde pası alacak defans adamının kafaya çarpıp ortaya düştü balotelli kapıp gol attı.)
Sosyal ağlarda paylaş

Finalde çok saçma bi gol yiyince sinirlenip altf4 yapmıştım direkt, tekrar açtım 2-1 yendim ama içime oturdu. üstelik 2 golüm de penaltıdan.

Gattuso yine kırmızısını gördü :D

Ligi 2. bitirdim. 3. ye 7 puan fark attım 1. Interden 10 puan mı ne fark yedim eheh.

Beleşe Riquelme'yi alsam mı diyorum şimdi.

Acilen sağlam bir sol bek bulmam lazım. Genç olarak Dodo'yu aldım ama 2 sene var onun pişmesine daha.

Bunun dışında kaleye Adler ve defansa Zapata hedeflerim bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Taktiğin nedir bilmiyorum ama Fabian Monzon var sol bek olarak onu önerebilrim direk attacking full beck arkadaş :) Ya da sporting(ispanyol olan) klübünde canella ve adını unuttuğum bi sol bek daha var onlara bak ikisi de mükemmel kalitede oyuncular direk al ve oynat!Son olarak alabiliyosan luigi vitale(napolili)yi de öneririm çok iyi bi oyuncu
Sosyal ağlarda paylaş

poopla said:

james rodriguez diyorum ve çekip gidiyorum

onu çoktan aldım yedekte tutuyorum devre arasından beri, ara ara oynatıyorum

Messi'ye 120yi kabul etti Barça ama Messi gelmek istemedi, Guardiolayla takılmak istiyomuş.

Ben de onun yerine görev adamları aldım nokta transfelerle.

Agüero 60 milyon euro
Zapata 28 milyon euro
Adler 27 milyon euro
Dodo 1.7 milyon euro
regen 85 bin euro

bek transferi hariç istediğim her transferi yaptım, bekler el yakıyo, vargasa falan hiç dokunamadım bile. Burada önerilen 1-2 taneyi de scout ettirdim bierhoff kanka yaramaz abi bizim takıma dedi. Zambrotta-Oddo-Kaladze-Dodo falan idare edicez artık bi şekil.
20-30 milyonluk dah bi bütçem var, gözüme birini kestirirsem alırım.
Sosyal ağlarda paylaş

rodwell tam bir ortalama orta saha oyuncusu, savunma özellikleride iyi, hücumada katkıda bulunabiliyor. bizim basında sıkça söz edilen "iki yönlü orta saha oyuncusu" tanımına uyuyor. fletcher hafiften emeklilik havalarına girdiğinden 11'de dönüşümlü oynuyorlar. ayrıca, canales çok çok iyi bir AMC, taktiğinizde amc kullanmayı seviyorsanız kaçırmayın. ki real'de forma şansı bulamadığından, baya ucuza transfer edilebiliyor. hem 2./3. forvet gibi oynayabilme özelliklerinin yüksek olması, hem de yaratıcılık ve pasör özelliklerinin kaliteli olması yüzünden, rakip savunmayı baya yoruyor. sol bek konusuna gelirsek, büyük takımlar almadan bale'i ayartabilirseniz, direk işini bitirmeye bakın. en olmadı, azda olsa crossing özelliği olan stoperden dönme sol bek oyuncularıda işinizi görecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevilla ile oynuyorum, Rew'den özenip Riquelme'yi aldım 16 milyon avro borca soktum kulübü ama sakatlandı direk sinir oldum oysaki tüm patchler tamam ama, neyse dedim bari Arda'yı da alalım, aldık bi 18 de ondan borç girdi başkanla aramız bozulcak sezon sonu.

İleride 2 iyi forvet var ama yedekleri yok ondan tek forvet oynamaya çalışıyorum ama tam verim alamıyorum. Çift forvet yapıp Arda-Riq'i almasam mı yoksa birini mi alsam?

Sevilla için taktik ve transfer önerileri lazım, maaşla beraber 15-20 milyon avro var kasada.
Sosyal ağlarda paylaş

ben mesela 20 m'e vucinic'i aldım 30 yaşında manudan. nasıl patladı belli değil.

birazda vukcevic'in kendini aşması ile de alakalı bu durum

rodwell inanılmaz şutlar atıo uzaktan ayrıca. ben o adamı stoper diye aldım takıma komik olanda bu. değişimez mc şu an.
top çalan orta saha rolünde iyi.
busquets'e yedek lazım ama işte. yada onu yedek yapacak bi adam.
hamsik gelseydi iyi olurdu aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

Salvio,Cristaldo,Necip,Muniesa,Emre Çolak gibi gençleri topladığım takım iş yapmayınca abi olarak Cavenaghi ve son olarak bedavaya ne kadar naz etse de 32 yaşındaki Ronaldinho'yu livornolu yaptım. İki senedir 14. oluyoruz bakalım eski süper yıldız takımı taşıyabilecek mi merakla bu sezonu bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Inter'in 3 puan önünde liderim 15. maçlar sonunda, ve şu anda Inter'le maçım var.

İleri 4'lü de "Di Maria-Agüero-Ronaldinho-Pato" dörtlüm çılgın atıyor AML AMC AMR FC olarak. Ancak katı defanslara karşı pato yetersiz kalıyor tek forvette onu sağa ronaldinho yerine kaydırıp forvette Huntelaar'ı oynatıyorum. Takım inanılmaz.

Ama gerideki Gattuso-Pirlo ikilisi yaşlanmaya başladı orta sahayı tek başlarına ne kadar daha toparlarlar bilmiyorum, 4-2-3-1den 4-3-3'e dönmemek için sağlam MC ler bulmam lazım. Elde genç var birkaç tane çok çılgın wonderkid, ama daha 17 18 yaşındalar tecrübeleri yok o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...