Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

oyyy nolmuş öyle senin takımda yaw

ben de totnımla yeni kariyer açtım istanbulsporu şampiyon yaptıktan sonra. Şu anda yükleniyo daha oyun bakalım...

4 çekirdek canavar bilgisayara bile yarım yıldız vermeyi başardım, large database, 7 ülkeden 22 lig, güney amerika ve avrupadaki tüm oyuncular loaded (238k player diyodu :D)

Bakalım nolacak
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray ile başladım bende. UEFA'da 2 turu atladım şimdi Tromso geldi Tromso'da ki maçta 0-0 berabere kaldık 8-)

Ligde de ilk maçı denizlispor ile 0-0, sonra antep'e 1-0 yenildim dedim lan noluyoruz sonunda IBB maçında 2-0 yendim yeni bir iki taktik denedim. Böyle devam etcem şimdilik bakalım nolcak
Sosyal ağlarda paylaş

benim hazırlık dönemim iyi ya, takımımı oturtuyorum, ama onu yapacam derken bazen sezonu fazla erken açıp sezon sonuna doğru tükenebiliyor takım.

Zaten %100 kapasiteyle başlamak imkansız sezon başında. Ama rakiplere göre daha oturmuş daha sağlam oluyorum. Zaten takımın iskeleti bi kere oluşturunca 2-3 transferden fazlasını yapmaya gerek kalmıyo, takım çok bozulmuyo kimya olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

yok mu başka save'in biraz geriden de olsa? Mesela ben her sezon başı ortası ve sonunda save as yaparım eskisi durur. Arada kritik noktalarda (mesela sağlam bi takım teklifte bulunursa falan bana menajerlik için) orada da bi save as le farklı kayıt yaparım falan, haliytle bi save bozulsa bile en fazla 10 maç falan kaybederek devam edebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel gidiyorum ya. 3 kupada da şansım devam ediyor. Ligde 3.yüm. 1 ve 2 ile 1 puan farkım var Bursa 1. Beşiktaş 2.

UEFA'da gruptan çıktıktan sonra Bordo geldi. İlk maç samiyende 2-2 bitti biraz dezavantajlı ama bakalım nolcak ikinci maç.

TR kupasında da çeyrek finaldeyim Trabzonla eşleştim.

Baros, Caner, Elano sakat. Baros 3 aylık, diğerleri 1 aylık. Bakalım nolcak.
Sosyal ağlarda paylaş

yine totenham yine ilk sezonda şampiyonluğa gidiyorum :)

lig kupasını finalde chelseaye kaybettim , fa cuptan ilk turda elendim a aligde gayet iyi gidiyorum , ona rağmen ilk 3 arasında 3 puan fark var. liverpool ve chelsea ile kapışmaktayım. son maçlarım , fikstürde bi değişiklik olmazsa hep haftasonu. baya bir sakatlıkla uğraştım , FM hayatımda ilk defa ama hepsi teker teker geldi sakatlarımın.

haydi çocuklar , inanın! :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...