Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

İstediği kadar yetenekli defans olsun sen strengthi jumpingi ve headingi 15in üzerinde olan boyu da 185in üzerinde olan bir forvet oyuncusuna karşı oynarsan adamlar seni orta kafa golle üzer. Defansta en azından bi tane kule lazım

Abi Sercan'a 15 verilir mi? Oyunda yığınla yabancı da olsa Sercan'ı katlayacak forveti o paraya alabilecekken composure özelliği olmayan saç baş yolduran sercan alınır mı? Naaptın sen?! :D
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Orta sahada ve defansta iyi Türkler var ama forvet ve kale mutlaka yabancı olmalı bence. Yani yabancı forvetler ve kaleciler arasında çok ciddi fark var. Volkan hariç Türk kaleci yok zaten

volkan tüm türk kalecilerin birleşimi gibi bişey zaten adam kalede allah oluyo gol yemiyo
Sosyal ağlarda paylaş

Ufuk iyi de top class kaleci değil sonuçta. Amacın şampiyonlar ligini kazanmak olmalı ki elinde gayet iyi kadro ve iyi ekonomiyle başlıyosun. Düşün ben Kayserispor'la 5. sezonumda yarı final oynamıştım şampiyonlar lgiinde. Yada 4. Ki o bile geç gelen başarıydı, geleceğin kadrosunu kuruyorum diye tkaıma çocukları toplamştım ilk iki sene tecrübesizlikten kaybettik.

Neyse yani hedefin büyük oldu mu Ufuk yetersiz kalır, forvette de leblebi gibi gol atacak adam lazım. Hani çift forvet oynuyorsan Sercan iyi ama yanına bitirici adam lazım composure'u en az 17 olan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Yani tabi taktiğe göre de geçerli de büyük takımlarda genelde karşı karşıya pozsiyona çok sık giriyor oyuncular. Doldur boşalt oynamıyorlar pek. E büyük takım olmak hedefinse çabuk ve bitirici forvet lazım. Aman bilmiyorum ya ama karşı karşıya kalmalı sistemle oynanıyorsa mutlaka yüksek composure'lu adam lazım, buldu mu atmalı.

Ben sanogo karşı karşıya kalınca gol sevincine başlıyodum =D
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

önümde fm statlarıyla gattuso pirlo flamini oynadıktan sonra defansa beni koysan ben de 7.5 ortalamayla oynarım :D

dipnot: futbol bölümü modu olduğuma bakmayın çok kötü futbol oynarım.

şu saydıklarından sadece flamini her maç oynuyordu ki 3. sezonumda onuda kestim.

ilk sezon takıma gelmedim. ayrıca önündekiler iyi oynayınca defansın reytingi artmaz ki.

arkadaş fenere aldı, şl yi aldı direk öneriodu bana. ilk sezon sunderland'e aldım, küme düşmemize rağmen 7 nin üstünde idi reytingi ve çoğu klüp istiyordu ki juve almış şimdide.
Sosyal ağlarda paylaş

gaza geldim beşiktaş ile yeni oyun açtım, güzel başladık süper kupada fener'i eledim falan derken ligin üçüncü haftasına geldik, 9 sakatım var.

nihat
ibrahim toraman
serdar özkan
ferrari
sivok
ismail köybaşı
ibrahim kaş
bobo

fink'i kiraladım, delgado zaten kronik sakat :)

gördüğünz üzere takımdaki 4 stoperde sakat, trabzonspor maçım vardı, ibrahim üzülmez ve uğur inceman stoper oynadı asfsd alt yapıdan onur bayramoğlu 11 çıktı falan

yalan olduk daha ilk defadan, bu hafta da üstteki adamların hiç biri yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...