Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2010

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

meh ayıp olmuş o... Ben sürekli training facility arttırdım fitness düşük diye her sene rapor geldiği için, 1 tane de fitness coach buldum, o zamana kadar bende de çok sakatlık olurdu artık o kadar olmuyo. Bi de imkanın varsa stadyumu tazele.

Koç olarak Totti'yi falan aldım şimdi iyi işler yapıyo :)
Sosyal ağlarda paylaş

erçağ inanılmaz bi adam oldu bende. Statleri çok kötü, ama değeri acaip yükseldi her sene gol krallığına oynuyor, ama özellikleri kötü diye de kimse satın almak istemiyor. Tek başına ksk'yı her sene ilk 5e sokuyor süper ligde, şu ana kadar her maçımda da 1 golü var bana, sırf o yüzden bi golü yedim varsayıp atak oynatıyorum ilk dakkadan.

Ama hala statleri kötü o yüzden ben de almıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda genel olarak sağ bekler sol beklerden daha iyi (dünyada da böyle hatta) o yüzden daha çok mücadele etmeleri gerekiyolardır karşılarındakiyle :D

Bi de şey, eğer bekin kötüyse kanat onun da açığını kapatmaya çalıştığı için daha çok koşup yoruluyo.

Bak GS'de aynı sorun var Keita'nın arkasında Sabri oynarken sezon başında nasıldı, sezon sonuna doğru sabri bek oynamayı öğrendikten sora keita nası coştu incelersen farkı görürsün :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

oyunda genel olarak sağ bekler sol beklerden daha iyi (dünyada da böyle hatta) o yüzden daha çok mücadele etmeleri gerekiyolardır karşılarındakiyle :D

Bi de şey, eğer bekin kötüyse kanat onun da açığını kapatmaya çalıştığı için daha çok koşup yoruluyo.

Bak GS'de aynı sorun var Keita'nın arkasında Sabri oynarken sezon başında nasıldı, sezon sonuna doğru sabri bek oynamayı öğrendikten sora keita nası coştu incelersen farkı görürsün :D

Bence tam tersi oyunda bi kere çok az kaliteli sağ bek var, ama canavar gibi bir yığın sol bek var. Yani kesinlikle katılmıyorum şu mesaja :D

bek-öndeki adam arasında ilişki var tabi de sol bekim iyi aslında, neyse bakalım görcez ilerde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...