Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borderlands

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

fir3blad3 said:

dreagloth said:

Mod olayıda, skill tab da görünmesede işe yarıyor, bende hp regen vardı, öyle test ettim.

hp regen/ammo regen falan işe yarıyor. skillerde sorun var.

Cooldown reduction(gurup cooldown reduction çalışıyor) dışında herşey çalışıyor fakat + skillerin çalışması için o skillde en az 1 puanınız olması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Rhox emin misin, yani 1 skill varsa, mod +1 veriyorsa, skill tabında direk 2 olarak görünüyor mu skill? Sanki bana, o skill de olması gerekmiyor ama, o skill in bulunduğu aralığı açmış olmak gerekiyor gibi geldi. Yani tier 1 için her zaman çalışıyor, ama tier 2 için tier 1 lerde en az 5 puan olması gerekiyor gibi gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:

1 tane skill veripte +2 de moddan gelip +3 oluyormu? bana bunu söyleyin :) bende kesinlikle olmuyor ve +3 mod takmama rağmen herhangi bir değişik hissetmedim orda yazmasa bile.

oluyor.talent penceresinde göremiyosun artışı ama ben bunu şarjör kapasitesini arttıran talentle denedim anlayabilmek için.önce hiç puan vermeden taktım modu,bi artış olmadı.sonra 1 puan verdim ve +2'lik artışla beraber 3 puan vermişim gibi etki etti.
Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:

said:

7. Forumlara h^ack, c^rack, w^arez vb illegal her türlü içeriğe sahip mesaj gönderilemez. Telif hakları olan her türlü ürünün paylaşımı yasaktır. Üyeler müzik,film,program vb paylaşım için foruma koyduklarında Telif Hakları Yasasını ihlal etmediğinden emin olmalıdırlar.

İçerik yok farkettiysen, bir şey paylaşmıyorum, sadece soruyorum bu dosyalar nasıl açılır diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...