Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi Klup Hangi Transferleri Yapar/Yaptı?

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

Cm 4 ün denyoluğu o.
Zaten yabancı sayısıda 8 değil :=)

5+1 cmde 4+1 e düşüyor...[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

simdi stam kötü adam degil de hofland gibi genç bi adam varken neden 33 34 yasındaki Stam onu anlayamadım arkadasta zago ile stamı yas itibarı ile benzetmiş bence.bu arada woodgate newcastle da mutsuzmuş arsenal ilgileniyomuş.Bakalım drogba rothen ve djibrij cisse nereye gidecek
Sosyal ağlarda paylaş

Patlama ihtimali var ama Yıldonun anlaştığı isimler şunlar(mış):

Henrik Larsson(Celtic)
Slyvian Wiltord(Arsenal)
Nicholas Anleka(M.City)[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben ilk defa duydum o isimleri...

Ama bugun gazetede okudum
Alex le ilgileniyormuş.
Gelirse süper olurda adamın gönlü fenerde
bu adamın hastasıyım ya...
gelsin 3 tane forma alıcam ulan söz...[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

"Bomba haber ABD'den beşiktaşa gizli kaynak. Keçeci yönetimine 1 milyar dolar dış yardım yapılacakmış." gibi bir haber duymadıkça onları alamazlar yalan[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..