Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chelsea bombayı patlattı...

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

haa ben zaten abramoviç sahibi değil başkanı demişim ya pardoon!!!

seçim oluyomu yoksa şirket gibimi yönetiliyo normalde bizim klüpler birisine ait sahibi olmayan dernek olduğundan başkan geliyo fakat chelsea bir şirketse şirketin yöneticiside herzaman sahibi kalma hakkı vardır.
Milanın sahibiyle başkanı farklıydı galba[signature][hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 02 Haziran 2004 16:29 tarihinde demiş ki:
Bide bu abramoviç chelseanin sahibi de bu chelsea de seçim fln olmuyomu hiç sahibi olunca nası oluyo o prosedür bilen varmı şirket gibimi yönetiliyo?

Bu ne demek ? ADAM ATAMA MI YAPACAK? SEN MÜDÜR OL. sen td ol, amcamın oğlu sol kanatta oynasın, halamı da defansa koyayım mı diycek ?

Sahibi varsa niye seçim olmasın? Başkan sanıyosun demek ki seçim olmuycağını sanıyosun..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

Benim aklımdan geçmeyeni geçiyomuş gibi algılayıp bide "böyle diyosun" diyosun hhehehe

Prosedürü nasıl diyorum bir bilene soruyorum zaten sana sormadığım açıkça ortada o başka konuda,

Adam 200 küsür milyon dolara aldığı takıma başkasınımı başkan yapıcak. Hadi seçimle geliyolar gelecek seçimde "sen iyi başkanlık yapamadın be abram parayıda verdin ama gel sen muhalefet ol başkasını başkan yapalım" flnmı diycekler. Diyebiliceklermi asıl sorduğum soru bu bak.
Sana daha açık anlatiyim aslında ilkokul çağlarına dönmemiz gerekli ama neyse.

Senin bi holdingin var. Yönetim kurulu başkanı sensin. Sahibide sensin. Şimdik bu holdingin başından seni alıp başkasını geçirebilcek kimse yoktur.
Fakat bi klüp olarak yönetiliyosan ve yönetim kurulu seçimle iş başına geliyosa, abramoviçi indirebilirler.

Fakat Chelsea, şirket gibimi yönetiliyo klüp gibimi ben bunu merak ediyorum ama sen bu soruyu cevaplama bilen birisi cevaplasın.

Eğer chelseanin başına X kişisinin geçmesi gibi bir durum olduğunda abramoviç "verin huleyn paramı" demezmi?

[Bu mesaj Vodan tarafından 02 Haziran 2004 17:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 02 Haziran 2004 16:48 tarihinde demiş ki:
haa ben zaten abramoviç sahibi değil başkanı demişim ya pardoon!!!

seçim oluyomu yoksa şirket gibimi yönetiliyo normalde bizim klüpler birisine ait sahibi olmayan dernek olduğundan başkan geliyo fakat chelsea bir şirketse şirketin yöneticiside herzaman sahibi kalma hakkı vardır.
Milanın sahibiyle başkanı farklıydı galba

walla milan ın sahibi berlisconi (italya basbakanı) ama baskanı kım bılmıyorum[signature][hline]|Forever Alone|
|Pyro|
Sosyal ağlarda paylaş

abi o paraya roberto bence biraz pahali ve ingiltere ligine ısınabilecegine de inanmiyorum....
ama chelsea 'nin para sorunu yok diye dusunursek sorun carlosun yaşında ve uyum suresinde

Yanlisim varsa soleyin...Wayne bridge ve glenn johnson varken sola bide carlos 2 Genç İngilizin onunu tıkar...

Bu arada bence dunyanın en iyi sol kanadi Ze Roberto(3-5-2'de)[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Sosyal ağlarda paylaş

Chelsea ile her konuda anlaştım tüm pürüzler giderildi
yıllık 7 milyon dolardan 3 yıllık anlaşma yaptım 1 yıl opsiyonlu...
Haftaya ingiltereye gidiyorum.

beni takip edin anacığımm...[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...