Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tirstiginiz korku filmleri

streamon

Öne çıkan mesajlar

• Admin
ringu 3 filim ama ringede okadar çekeceklermi bilmiyorum sonucda ringuylan ringin konusu biraz farklı.
Gerçi çoçuğun ruhu kurtuldu çoçuk daha kötü vs olcak dedi 2.si gelicekmiş gibi davrandıda hayırlısı heh[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bega, 08 Haziran 2004 14:28 tarihinde demiş ki:
öf ya ring'den korkan arkadaşlar ben bütün filmde o kadar sIkIldım ki... hiç bi konusu olmayan ne anlattığı belli değil.. filmi bi kere daha seyredebilenleri kutlarım, işkencemsi bi film o

ring konusu olan guzel bi filmdi bence
hikayeyi anlamamissin diyebilirim sadece bu mesajina baktiktan sonra, cunku baya guzel bi hikayesi vardi,

spoiler (artik kaldiysa :P)

Samantha nin amaci insanlarin onu unutmamasini saglamak, bu yuzden bi kere onun filmini izleyen birinin o filmi kopyalamasini istiyor, ki baskalari da izlesin, annesinin babasinin ona yaptiklarini anlayabilsinler. Yani o toplumdan dislanmis, aslinda iyi bir cocuk :P[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Aslında ringin tam konusunu anlamak için scary movie 3 izlemek gerekiyor filmin sonuna doğru kızın nekadar ii birisi oldugunu anlıyorsunuz :) neyse konu saptıkça sapıyor[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

valla hepiniz ring diyosunuz da ben ringuyu da izlemenizi tavsiye ederim (5 film yaptı nakata abim, ringu 2'nin amerikan versiyonunu da şimdi o çekiyo)
ama ne yazık ki amerikan kültürü çocuğu olduğumuz için hepimize ring daha bi hitap ediyo
asıl köklü hikaye japon versionunda anlatılıyo öyle yalan yanlış atlara falan da bağlanmıyo olay.

dark water yine japon versiyonunda ben baya tırstım. burda vizyona girdiğinde (1 sinemaydı sanırım) tartışıldı bi kısım çok beğendi bi kısım hiç beğenmedi
yine amerikan versiyonu yapılıyo başrolde jennifer connelly ve tabi ki herkes çok korkucak ve beğenicek. neden ? çünkü hollywood (!)[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
jankis dediklerin biraz saçma ben filmi hollywood yaptı diye sevip beyenmedimki veya kendi düşüncelerimi ayarlıyıp holly yaptıysa korkmam lazım bla blada demedim sonuçta sayılamıyacak kadar korku filmi yaptı hollywood ama biz ring diyoruz gerçekten bir sebebi vardır belki bunu hiç düşündünmü?[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Size sole diyim The Exorcist i izlemek uzere sinemaya gittik ve arada arkadasin yogun istegi uzerine cıkmıstık...

Birde Das Experiment filminden sonra gerilim ve sinirden ellerim ayaklarim titriyordu ...BU filmi izleyin.....[signature][hline]Look at my cat, why can't I live like that, all of the animals except a few, do nothing else but eat and shit, yesterday was not the time, in my belt , in my mind, Im lazy.F*ck you.
Sosyal ağlarda paylaş

Petterson Koleji..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

çakiiiiiiiiiiii li bütün filmler.. :-p takıntı derecesinde ama, halen seyredemiyorum ilginçtir. bayağı uzun süre her karanlık bastığında bunun bir yerden çıkmasını bekledim. çıkmadı maymun. belki seyredebilirim ama bakmak bile istemiyorum, psikologluk bir durum sanırım.. :)[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...