Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Adanaspor

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
Diablo, 27 April 2003 20:53 tarihinde demiş ki:
Ben adana kadar şanslı bir takım gormedim ya bole goller kaçarmı ya 5-2 ydi en az..
Hakem sagolsun ne golu verdi ne bişiyi verdi.
Yan hakem 2423 m den nasıl gordu acaba gol olup olmadıgını
Umit karan elini kaldırmış ama deymemiş bile kalecinin kendi salaklıgı topu tutamadı gol oldu
yani ne diim bole hakemleri veriolar maçlara.[hline]n0th1ng

eheh harbi ultra ballıydı adana cok iyi oynadılar gibi gözüktü ama bal olmasa 10 olurdu mac :)

yan hakemin eli görmesi cok zor degil cünkü havaya el kalkıyor orda deyip deymemesi önemli degil cünkü kaleciyi sasırtıyorsun :) e kalkan eli de görmnek zor degil kale arkasından mac izlediysen bilirsin.

ama aynı hakem gölde büyük mallık yaptı cizgide durdu yerinde dursa gs öne gececekti
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 27 April 2003 21:57 tarihinde demiş ki:
gençler naptı harbiden ?[hline]You know what capitalism is? Getting fucked!

Altay 3 - 3 gençler[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada adana kesin kara büyü yapmış :) o top nası iceri girmedi anlamadım ben eheh :) bir ara gösterdi sutları gs 6/14 adana 6/14 sonra gs bi bastırdı saglı sollu ortalu heryerden vuruyor hatta bi ara 5-6 korner üstüste kullandılar eheh bidaha gösterdi sutları gs ../25 adana ../15 veya 14 lol
Sosyal ağlarda paylaş

diyarbakır macı :)

ama bu sene yapılan cogu hakem hatasında yendi besiktas yanlıs penaltılar kırmızı kartlar vs vs hep yendi

bu arada yumruk atarak topu tokatlayarak cıkarırken yenerken iyi oluyorda gol verilmeyince mi sampiyonluk gidiyor?

yapmayın gözünüzü seveyim cok kızdıgınınz sinan enginden bir farkınız kalmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darksun, 27 April 2003 22:12 tarihinde demiş ki:
Bu senenin 2. mi 3. maçımı ne. Hakem mahfetmişti bizi...Size oluyorda bize olmuyor sanki.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''

1. mactı bursa macı 1 penaltı yaratmıstı 1 ofsayt golü vermisti 1 de ilhanın karsı karsıya kaldıgı pozisyonu ofsayt diye kesmisti
Sosyal ağlarda paylaş

hangi top yumruklayarak giriyor ya, anlamadım hiç bir şey ?

galatasaray ve beşiktaş'ın maçların hakem gibi bir hakem vermezsen bu zamandan sonra verilen hakemlere yazık olur

bu maçın o yan hakemi zaten besbelli satın alınmış bir adamdı, iyi oldu

bir 10 sene daha maç yönettirmezler ona[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 27 April 2003 22:56 tarihinde demiş ki:
fener türk mutfağının hepsini tattı zaten son haftalarda

beşiktaş'ta şöyle irisinden bir karpuz yemişti[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes