Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of Newerth ( key )

PassivE_KesH

Öne çıkan mesajlar

Dwinz said:

Venator said:

Scout çok imba, invis ol adamın dibinden ultiyi at bir daha invis ol ve kes adamı bu kadar.

invisken atabiliyormuyduk o ultiyi. hay kafama sıçıym.

atarsında İnvis'ken ilk vurusunda belli bir damage veriyorsun. O yüzden invis olup Cooldown'ı dolduktan sonra 1 tane vurup sonra ulti basmak daha iyi. Sonra tekrar invis ol kovala.
Yada zamanın varsa 2 invis damage'ı cak sonra ultile .

Zaten cooldownları cok hızlı doluyor, ve az mana istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadım ve fikrim Dota'nın grafik olarak değiştirilmiş ve 2'de yeni harita eklenmiş hali. Item'ları filan güzelce inceleyemedim ama dota'da olan tüm item'lar var sanırım ne aradıysam buldum, ek war mı onlara dikkat etmedim. 2 kere oynadım birinde Dota'nın Earthshaker'ı birinde Butcher geldi tüm büyüleri dahil aynıydı. Biraz farklılaştırmalarını umuyordum :S
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Ben beta key ile aktivite ettiğim ve beta sitesine girebildiğim user-pass ile oyuna giremiyorum, bad data diyor, başka birşeyler mi yapmak gerekiyor?

Bu hata server lardan kaynaklanıyormuş, son patch de çözemediler ve baya insan var bunu yaşayan. Benim gibi bağlanamayanlar varsa haber vereyim dedim. Firewall kapalı, avira kapalıyken bile veriyor, birde port açmıştım onu kapayım denicem akşama.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

Ya bi de ranged creepleri ( geliştikten sonra ) hero sanıp duruyorum, çok mu büyük oluyorlar yoksa bende mi problem var anlamadım, 2 kere ulti attım :)

bi tek sen baran, herolar bariz farklı oluyo :P

arcane said:

Takıldığım bir nokta var. Yüksek rating adamların aynı takımdaki düşük ratingli adamlara göre daha az puan kaybetmesi gibi birşey mi var? Varsa neden?

sistemi güzel oturtmuşlar aslında yüksek ratingli adam düşük ratingli adamlara karşı oynuyorsa az puan alıp fazlaca puan kaybediyor ama arada 200 ratingden fazla varsa puan kazanıp kaybetme durumu olmuyor büyük ratingli için kendi takımındakilere kıyasla da yüksek ratingli olan düşük ratingli olana göre daha fazla kaybediyor daha az değil, şık olmuş bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...