Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of Newerth ( key )

PassivE_KesH

Öne çıkan mesajlar

Ben girdimde arkadaşlar giremiyo. Ha oyunun tek olumsuz yanı biraz daha hızlı olması. Bir oyun oynadım sadece. Grafikler efektler herolar hiç rahatsız etmiyor. Rahatlıkla alışılabilir. Dotanın neredeyse aynısı ama yerine geçer bu dotanın.

Kesinlikle çok eğlenceli ve dotadan farkı yok. GG Dota. Welcome HON
Sosyal ağlarda paylaş

menuler game play oyun motoru vs cidden cok basarılı olmus, dun fırsatım oldu standart 1 mb adsl ile 60-140 ms arasında dolastı ne lag ne bisi gayet sorunsuz zaten rating ve leaverlara penalty verebilen bi sistem koymuslar oldukca keyifliydi, keza baslarken random hero modları hos olmus,

2 kotu yanı bence hızlı olması alısmak lazım bide bazı heroların creeplerden farkı yok ortam cok janjanlı oldugunda farkedilmiyor kim dost kim dusman kim creep
Sosyal ağlarda paylaş

Evet level 3 oldu acc. 6 galibiyet 2 yenilgi var toplamda. Kill death sayılarım komik ama. 40 kill 40 death :D Support hero ile oynamanın zararları işte :D

Bu arada yeni yeni farkediyorum daha betadan çıkması için oyunun bayaa uğraş vermesi lazım. Karakterlerin bazılarının ciddi balans sorunu var. Swiftblade ve Scout biraz aşıyo. Ozellikle swiftblade in 3. passive skili var hem evasion hemde crit veriyo. Yurneronun healini çıkartıp yerine crit ve evasion vermişler. Tabi aşmış oda :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...