Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bayan patilere ...

eysofspeyds

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
bir kere "tanışabilir miyiz?" sorusunu hayatınızdan söküp atmanız gerekiyor. yaptığınız/yapacağınız şeyin adı tanışmak olsa bile bunu böyle söylemeyin, kesinlikle soru sormayın. eğer popocuğunuz yiyorsa muhabbete lap diye dalın ve gevşek olun.

kıza kendini "dünyanın merkezi" <-> "okyanusta damla" spektrumunda ne hissettireceğiniz tamamen, tekrar ediyorum TAMAMEN size bağlıdır. türk kızı şöyle, bilmem ne kızı böyle gibi genellemelere (doğru olsalar bile) düşmeyin zira her zaman istisnalar, istisnai durumlar vardır. önemli olan sizin avuçlarınızın terleyip terlemediği, ciğere bakan kedi gibi görünüp görünmediğiniz, sesinizin titreyip titremediği, gözünüzün kıça başa kayıp kaymadığıdır. emin olun göreceğiniz muamele bunlardan her türlü kültür öğesi ve gelenek hedesinden çoook daha fazla etkilenir.

bu öneriler bi yana, yine de tercihen cafeden, otobüsten filan medet ummayın zira karşınızdaki kişiyi hiç tanımadığınız ve tamamen dış görünüş hesaplarıyla yanaştığınız başından bellidir. bu da kıza dipten ve derinden bir nefret duygusu verebilir "kıçıma başıma hasta oldu peşime düştü pis sapık" gibisinden. naha bu yüzden, uzaktan tanıdığınız, az olsa hukukunuz olan kızlara yanaşmaya çalışırsanız başarı oranlarınız artar.

arkadaşların arkadaşları en güzel bölgelerdir, buralara çalışın. yok bütün arkadaşlarınız sapsa, en azından göz aşinalığı arayın (aynı yerde bir kaçıncı karşılaşma gibi). bu da yoksa, zaten durum ya-bat-ya-çık'tır, rezil olsanız da fark etmez, dolayısıyla ilk maddeye geri dönüp rahat olun, çünkü kızlar karşılarında ezilip büzülen adamlardan hiç ama hiç etkilenmez.

ha (aslında söylemeye gerek yok ama size güvenmiyorum) ezilmeyeceğim diye hıyarlaşmayın da tabi. efendi olun, nazik olun, ilgili olun, ama en önemlisi ilginç olun. kızlar kendilerini eğlendiren erkeklerden hoşlanırlar lafı yalan değildir, sadece yanlış yorumlanır. orada eğlendirmekten kasıt kah kah koh koh gülmek değil, gavurun demesiyle entertainment'tır (oyalanma, ilgilenme, takılma, eğlenme ve eğleşme anlamlarının hiçbirini ve hepsini taşır). o yüzden bir maydanoz demetiyseniz kolay tanışamazsınız, normaldir.

vesaire... vesaire... vesaire...
Sosyal ağlarda paylaş

"The Blue Casket" said:

eli terlemeyen gözü kaymayan adamın zaten ya işi yoktur kızlarla ya da ihtiyacı yoktur tanışmaya çalışmaya.
bu baya yetersiz bi yorum olmus da.. uzaktan begenip gider tanısırsın tabi ema ablamızın anlatıgı gibi yaparsan kızı yemeye gidiomussun gibi olmazsa ya da en azından oyle hissetmezsen.. elin titremesine gozun kaymasına basın gotun oynmasına gerek kalmaz muhabbette :D

bi de gene ema ablamızın dedigi orda ya bat ya cık felsefesi superdir yani yiyebilcegin sey maximum bi tokattır eger hayvan degilsen bi ret dir olmezsin :D
Sosyal ağlarda paylaş

"The Blue Casket" said:

tanışmaya çalışmaya

o kadar da karmaşık değil dostum sindire sindire tekrar oku yine anlamazsan açıklayacağım.
tanısmaya calısmak derken?? yani eger titremiyosa gider tanısırsın demeye calısıyosan oyle bise yok.. her gittigin insan( hatun degil bak insan dedim) ile tanısmaya calısırsın.. istersen allah ol senle tanısmıycak insanlar olabilir.. kısaca elin titremiyosa daha rahat olursun bi insanla tanısmaya "calısırken".. titriyosa daa gergin..

bi de ne bu tavırlar yaf sindire sindire oku falan bise soruyoruz adam gibi cevap verin
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

"The Blue Casket" said:

tanışmaya çalışmaya

o kadar da karmaşık değil dostum sindire sindire tekrar oku yine anlamazsan açıklayacağım.

tanısmaya calısmak derken?? yani eger titremiyosa gider tanısırsın demeye calısıyosan oyle bise yok.. her gittigin insan( hatun degil bak insan dedim) ile tanısmaya calısırsın.. istersen allah ol senle tanısmıycak insanlar olabilir.. kısaca elin titremiyosa daha rahat olursun bi insanla tanısmaya "calısırken".. titriyosa daa gergin..

bi de ne bu tavırlar yaf sindire sindire oku falan bise soruyoruz adam gibi cevap verin

emir kipi konusunda hassasım

Neyse izah edeyim.

said:
yani eger titremiyosa gider tanısırsın demeye calısıyosan

Böyle bir şey yok. Öyle eli terlememek, ateş basmamak ne bileyim ( bünye her ne yapıyor ise o an hormonların etkisiyle ) herhangi fizyolojik bir saçmalığa maruz kalmamak gibi bir cool yaratılış kimsede yoktur hele ki karşı cinsten etkilendiği biriyle tanışmaya çalışıyorken.

said:
istersen allah ol senle tanısmıycak insanlar olabilir..

Şu noktayı kaçırıyorsun. Böyle tepkiler vermeyen adamın biriyle tanışmaya çalışmaya ihtiyacı yoktur. Çünkü zaten gözü doymuş durumdadır etrafındaki ilgiden başını kaldırıp aa şu ne hoşmuş yüreğim hop hop etti diye yamulmaz.

said:
kısaca elin titremiyosa daha rahat olursun bi insanla tanısmaya "calısırken".. titriyosa daa gergin.

Hayır rahatsan elin terlemez kasmazsın ihtiyacın yoktur kasmaya.

Değilsen ve tanışmak kaynaşmak gibi bir çaba içerisindeysen elin de terler ... de terler.

Daha nasıl izah edeyim bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...