Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karak-Norn

arcane

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

silahını da aldın mı günde 5 dakika oynadığın zamanlara geri dönersin :P

silahı alınca kalkan ve 1h almak için uğraşırken yardıracağım esas onunla, mythic de bir büyüklük yapıp 1.3.5'te görürse bizi şahane olacak.

wh40k'da sisters of battle olursa başka birşey oynamam, onu da yazayım buraya lol. wow paladin, wh kotbs için de yıllar önce benzer bildirilerim olmuştu. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

orta bayragı gecmeden oyun oynuyorsun, bide gelmi$ millete "afk" ayagı cekiyorsun. kill degil cap kazandırır oyunu. guard'a yakın bayraklara uzak ol :P

he bide adama lafını yedirirler...
arcane said:
ukyo vazgeç bu sevdadan. Ön cephe tehlikeli yer, seni seven DPS Archmage falan denk gelir :P
Sosyal ağlarda paylaş

dakro said:

Reyna said:

Aion değilde eğer oynarsan warhammer 40k da buluşuruz ..

illaki görüşeceğiz. seninle sırt sırta savaşmak bir onur herzaman!

Seninlede oynamak bi onur olcak ... yalnız w40k da türk guildi kuralım falan demek yok .. ne zaman kursak sonu hüsran oluyor .. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar marauder varsa beni çekiyor, ne kadar WE varsa beni bekliyor, ne kadar sorc varsa wop'i üzerimde. Ortayı geçmiyorsam genelde 1v5 olduğumdandır. Sırf bayraktan bayrağa koşularak savaşmadan kazanılan 5 dakikalık senaryoda delikanlı gibi savaşıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

5 dakikalık senaryoda crest icin sava$ıyorum. boyle zevzek 2. bayraga guard inen, ust kattaki aoe'nin alt kata vurdugu, bir senaryodan "guardlara sıgınma" dı$ında ne zewk alabilirsin ki? sanki wh bize dalmıyor, wl bizi cekmiyor, sanki biz 1v5 kalmıyoruz :P
Sosyal ağlarda paylaş

Harir said:

Sardi bitmedi mi diziler abi:(

cüce, dizi mizi mesele degil yaw acc yi falan kapadım dönmem daha wara ben. son zamanlarda aşırı sıkılmıştım oyundan biliyon yok krala yer bulamama, vl yapamama gibi sorunlarda vardı aşırı derecede soguttu beni.

arada bi yazdıklarınızı okumaya giriyorum buraya o kadar:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...