Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

strawberrynet.com

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bir ara 100 dolar üstü ürün aldınmı freeshipping vardı. Şimdi bir parfum alıyım dedim, fiyatı 100 dolar altı kalıyor ama herhangi birşey yazmiyor bu olayı hakkında freeshipping yazıyor sadece heryerde .Checkout a bastıgında da shipping parasıyla alakalı birşey yazmıyor bu minimum 100 dolar olayı kalktımı acaba ? Her türlü free mi yolluyorlar yani
Sosyal ağlarda paylaş

Strawberry fason satmıyor merak etmeyin. Normal fiyatları piyasaya yakın zaten genelde. Ama zaman zaman süper indirimler yapıyorlar. (yılbaşı vb.) Parfüm dışındaki herşey free shippingdi yanlış hatırlamıyorsam. Parfüm içinde ücretin %10 mu öyle bişey kargo parası alıyorlardı. (Fazla söylemişte olabilirim çok ucuz oluyor kargosu çünkü)
Sosyal ağlarda paylaş

Predator said:

Strawberry fason satmıyor merak etmeyin. Normal fiyatları piyasaya yakın zaten genelde. Ama zaman zaman süper indirimler yapıyorlar. (yılbaşı vb.) Parfüm dışındaki herşey free shippingdi yanlış hatırlamıyorsam. Parfüm içinde ücretin %10 mu öyle bişey kargo parası alıyorlardı. (Fazla söylemişte olabilirim çok ucuz oluyor kargosu çünkü)

Piyasaya yakınsa gider piyasadan alırım içime sine sine..

kargo ödemem, üstüne dükkandan aldığım gün kullanmaya başlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

piyasadan dediği türkiye piyasası değil yanlız

türkiyede abuk gümrük vergileri ile aynı ürünler avrupanın amerikanın 3-4katına satıldığı icin strawberry net cok güzel bi alternatif fiyat olarak

ama sen kalkıpta yurtdısında uygun bi yerde yaşıosan gerek yok almana , türkiye icin cok ii bi site ben bayaadır kullanırım parfümlerimi hep ordan alırım ve cok da memnunum

fason abi onların parfümü diyenlere de : full bütün gün kokusu üzerinde kalan 2 gün elbiseni yıkama kenara bırak ve kokladıında halen hafiften esans kokusunu duyabiliosan öyle fasona can kurban :D ben alırım yani fason olsun olmasın daha ucuz ve kalitesi de gayet iiyken (ki bana sorarsan sahte değiller sahte olm onlar diyenlere açıklama yapıorm ;p )

problem olması durumunda (ürünün kargoda kaybolması vs.. mail atıosun güzelce yardımcı oluolar ürünü tekrar gönderiolar hatta istersen paranı iade ediolar problemsiz

sitenin kayıt yeri honkong ama kimi kargolar japonyadan kimileri amerikadan kimileri ingiltereden gelio(muş)

örnek :

Klasik cok kullanılan bi parfüm ;

Rochas Man

Retail $44.00
Strawberry.com price $36.99
Türkiyedeki fiyatı : 158,90 YTL
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
valla ptt de ilginç olabiliyor.

dealextremeden sipariş vermiştim. adamlar 3 gün boyunca gelip beni bulamayıp gitmişler. 3. gün evdeyken açtım kapıyı, 3 gündür geliyoruz bulamadık sizi dedi adam. ben de not bıraksydınız gelirdim ben falan dedim ama açıkçası paketi bırakıp gideceklerini düşünüyordum. öyle olmuyomuş
Sosyal ağlarda paylaş

heh burax biliyor tabii strawberry ile kanka olduk sürekli alışveriş yapıyorum ordan.

kargo ptt ile takipli posta ile geliyor, takip no.su var ortalama 10 günde (çoğu zaman daha erken) geliyor. parfümler daha geç geliyor yalnız isveçten gönderildikleri için. diğer malzemeler hong kongtan geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyayı aldım bu siteden.

Sadakat bonusundan o şu bonusuna kadar her türlü indirimi veriyor artık adamlar =)

toplamda %18 indirimim var =)

Mükemmel bi site. Çevremden kimse artık gidip başka yerden alışveriş yapmıyor beğeniyorlar bende söylüyorum

ah bide erken gelse. 2-3hafta sürüyor gelmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...